Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44600000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-010104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКотли твердопаливні, одноконтурні, підлогові, 500 - 600 кВт
Оголошено1 вер. 16:37
Прийом пропозицій1 вер. 16:37 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіатори
Оголошено1 вер. 16:21
Прийом пропозицій1 вер. 16:21 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРезервуар EN 12285-1/60/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 60 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01) та Резервуар EN 12285-1/25/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 25 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим
колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01) Ім'я:Мірошніченко Євгеній СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380512500159 Факс:+380512500159ЄДРПОУ:07967633Оголошено1 вер. 15:55
Прийом пропозицій5 вер. 09:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКаністри металеві , за класифікатором ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Оголошено1 вер. 15:38
Прийом пропозицій1 вер. 15:38 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-008515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіатор сталевий тип 22 500x600 мм, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Оголошено1 вер. 15:33
Прийом пропозицій1 вер. 15:33 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіатори сталеві 3000х500 тип 11 за Кодом ДК 021:2015:44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Оголошено1 вер. 15:09
Прийом пропозицій1 вер. 15:09 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЄмності для рідин
Оголошено1 вер. 13:36
Прийом пропозицій1 вер. 13:36 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-003220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластиковий контейнер (Код ДК 021:2015 44610000-9 – «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Ім'я:Мартиненко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380668638915 ЄДРПОУ:04061777Оголошено1 вер. 11:37
Прийом пропозицій1 вер. 11:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т -761_44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Каністри металеві для ПММ в асортименті)
Оголошено1 вер. 11:23
Прийом пропозицій1 вер. 11:23 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіатор сталевий 600/22/1200, Радіатор сталевий 600/22/1500
Оголошено1 вер. 10:12
Прийом пропозицій1 вер. 10:12 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаки для води за кодом ДК:021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено31 серп. 22:25
Прийом пропозицій31 серп. 22:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄмність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі
Ім'я:Мороз Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669600352 ЄДРПОУ:42143829Оголошено31 серп. 21:45
Прийом пропозицій31 серп. 21:45 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою за кодом ДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Оголошено31 серп. 20:36
Прийом пропозицій31 серп. 20:36 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-012749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9-Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Паливні зберігальні модулі-модульні АЗС)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено31 серп. 19:35
Прийом пропозицій31 серп. 19:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонтейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Оголошено31 серп. 18:23
Прийом пропозицій31 серп. 18:23 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазові котли для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Чернівецькій області
Оголошено31 серп. 17:09
Прийом пропозицій31 серп. 17:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезервуар наземний пересувний для зберігання та відпуску нафтопродуктів - одностінний, односекційний, ємністю 15м3 з обладнанням для роздачі пального
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено31 серп. 16:59
Прийом пропозицій31 серп. 16:59 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКотли опалення
Оголошено31 серп. 16:47
Прийом пропозицій31 серп. 16:47 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та їх деталі різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 16:50
Прийом пропозицій31 серп. 16:50 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБочки металеві для зберігання та транспортування бензину та дизельного палива за кодом ДК 021:2015 44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Ім'я:Віра ЖекаE-mail: [email protected] Телефон: +380673091303, +380984149235 Веб сайт: ЄДРПОУ:42260364Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення