Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44532300-1»

  • ID: UA-2026-08-25-008784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Метизи

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:46

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    178 511,68 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-003077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Бондаренко Тетяна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679717982 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 10:57

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:57 – 27 серп. 20:00
    Очікувана вартість

    311 152,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-002228-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дюбель д/пінопласт. 10х100

    Ім'я:
    Гіщак Василь Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:
    +380673712958
    ЄДРПОУ:
    13809128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-005826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хомут, шплінт, штуцер

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    166,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-001059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Болти, анкери, гайки та інше

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 09:55

    Прийом пропозицій
    10 серп. 09:55 – 18 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 739 976,74 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-009849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Метизи

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:36 – 15 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    178 511,68 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-21-003320-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шайба для деревяних конструкцій 8*28; Шпилька М10*1000; Гайка М10; Шайба ф10*29 збільшена; Саморіз в дер. 51мм; Саморіз в дер 75мм 76мм 80мм; Шпилька М8*1000; Шпилька стальна чорна клас 10,9 з різьбою 8*1000, Гайка М8

    Ім'я:
    Стайоха Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978748436 ЄДРПОУ:
    43978422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 118,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-008129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Метизи

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт:
    http://aem.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 15:29

    Прийом пропозицій
    20 лип. 15:29 – 28 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    178 511,68 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-16-001192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Болти, гайки, анкери та інше

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 09:54

    Прийом пропозицій
    16 лип. 09:54 – 24 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 601 237,79 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-15-005810-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    364,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-007686-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    881,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-007225-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 44530000-4 по ДК 021:2015 - Кріпильні деталі (Кріпильні вироби в асортименті). РПЗ - 9.270.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 15:04

    Прийом пропозицій
    6 лип. 15:04 – 16 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    64 992,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-004604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Болт, шайба, гайка, шплiнт

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    306,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-011228-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гайка, болт, шайба, гравер, шплінт

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 472,57 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-010479-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кріпильні деталі згідно коду ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Олена Яковлєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487175467 ЄДРПОУ:
    03328497
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 15:21

    Прийом пропозицій
    23 черв. 15:21 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 299 933,83 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-009307-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код за ДК 021:2015 – 4453 (44530000-4) Кріпильні деталі (болти, гайки, шайби, шплінти, гвинти, саморізи, заклепки, дюбеля, анкера, шурупи)

    Ім'я:
    Теплицька Наталя Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:
    +380617876496
    ЄДРПОУ:
    03328379
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 14:57

    Прийом пропозицій
    23 черв. 14:57 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    397 362,34 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-004800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі – шплинт розвідний

    Ім'я:
    Максюк Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936256358 ЄДРПОУ:
    33258999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-000372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Болт, гвинт, хомут, шплінт, заклепка, гайка

    Ім'я:
    Ганевич Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 Веб сайт:
    http://metro.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 08:46

    Прийом пропозицій
    18 черв. 08:46 – 26 черв. 14:00
    Очікувана вартість

    218 390,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-000596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шплінти

    Ім'я:
    Алла Пасько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380523652323 Веб сайт:
    http://vlaspans.at.ua
    ЄДРПОУ:
    22219526
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-13-000386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код за ДК 021:2015 – 4453 (44530000-4) Кріпильні деталі (болти, гайки, шайби, шплінти, гвинти, саморізи, заклепки, дюбеля, анкера, шурупи)

    Ім'я:
    Теплицька Наталя Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:
    +380617876496
    ЄДРПОУ:
    03328379
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 черв. 16:17

    Прийом пропозицій
    13 черв. 16:17 – 22 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    397 362,34 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 18 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro