Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44532100-9»
-
ID: UA-2026-09-01-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Оголошено1 вер. 14:47
Прийом пропозицій1 вер. 14:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаклепки алюм. за кодом ДК: 44530000-4 "Кріпильні деталі"
Очікувана вартість177,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаморіз по дереву, заклепка, шпилька, гайка цинк, шайба плоска збільшена
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість162,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДюбель+гак Стяжка пласт 250 Стяжка пласт 100 Анкер будів 10х200
Очікувана вартість258,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаморіз кровельний цинк 4*4/70+шайба, заклепка 4-12мм
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаклепка 8х25
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаморіз 35мм №100; Саморіз 40мм №100; Саморіз 45мм №100; Саморіз 50мм №100; Саморіз 55мм №100; Саморіз 70мм №250; Саморіз для покрівлі 35, №250; Болт, гайка, шайба; Болт гайка гровер; Болт столярний Ø8х70мм; Шайба; Гайка; Заклепки №50; Цвяхи
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Оголошено20 серп. 14:50
Прийом пропозицій20 серп. 14:50 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 400,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-000514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Очікувана вартість13 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаклепка 5х25
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріпильні деталі в асортименті
Оголошено17 серп. 09:07
Прийом пропозицій17 серп. 09:07 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість214 690,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-003830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі (код 44530000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість10 513,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти, анкери, гайки та інше
Оголошено10 серп. 09:55
Прийом пропозицій10 серп. 09:55 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість1 739 976,74 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-009016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт меблевий М6х100. Гайка М6. Шайба М6х18/19. Саморіз по дереву 3,5х50/51. Саморіз по дереву 3,9х60. Саморіз по дереву 4,2х70. Заклепка алюмінієва 4,0х10,0мм INTERTOOL RT 4010 50шт. Заклепка алюмінієва 4,8х18,0мм ІНТЕРТУЛ RT 4818 50шт. Заклепка алюмінієва 4,8х14,0мм ІНТЕРТУЛ RT 4814 50шт.
Заклепка алюмінієва 4,0х12,0мм INTERTOOL RT4012/43В560 50шт. Очікувана вартість948,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44530000-4 Кріпильні деталі (44531400-5 Болти (Болти) 44531600-7 Гайки (Гайки) 44532000-8 Кріпильні деталі без нарізі (Гровера) 44531000-1 Кріпильні деталі з наріззю (Дюбеля, шпильки, прес-масленки) 44532100-9 Заклепки (Заклепки)
Оголошено7 серп. 10:55
Прийом пропозицій7 серп. 10:55 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-000868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44530000- 4 –Кріпильні деталі
Оголошено31 лип. 09:37
Прийом пропозицій31 лип. 09:37 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 492,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-003470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГайка кріплення 1/2, заклепка алюмінієва 4*11, шайба D=30(ДК 021:2015:44530000-4 Кріпильні деталі)
Очікувана вартість135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення різне)
Оголошено24 лип. 16:32
Прийом пропозицій24 лип. 16:32 – 1 серп. 08:00Очікувана вартість29 630,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-009186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаклепки. Код ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні деталі
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти, гайки, анкери та інше
Оголошено16 лип. 09:54
Прийом пропозицій16 лип. 09:54 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість1 601 237,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась