Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44532000-8»

  • ID: UA-2026-09-01-007179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:47

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:47 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    18 400,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 18 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні

    Ім'я:
    Антоненко Андрій Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444540166 ЄДРПОУ:
    39607507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:42 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    152 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 12 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009657-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Кизенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979702137 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:32 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    183 890,18 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 3 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення в асортименті)

    Ім'я:
    Кот Софія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577884676 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:56

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:56 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    10 413,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кріпильні деталі (за кодом ДК 021:2015 - 44530000-4 — Кріпильні деталі)

    Ім'я:
    Олексій Нечитайло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502565070 ЄДРПОУ:
    32168454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:37

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:37 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 145,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 18 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 44530000-4 — Кріпильні деталі (ДК 021:2015: 44531400-5 — Болти: болт оцинкований М8х45; ДК 021:2015: 44531400-5 — Болти: болт меблевий оцинкований М8х80; ДК 021:2015: 44531600-7 — Гайки: гайка оцинкована М8; ДК 021:2015: 44531600-7 — Гайки: гайка шестигранна оцинкована М8; ДК … 021:2015: 44530000-4 — Кріпильні деталі: заглушка пластикова прямокутна внутрішня 40х20 мм; ДК 021:2015: 44530000-4 — Кріпильні деталі: заглушка пластикова квадратна внутрішня 25х25 мм; ДК 021:2015: 44532200-0 — Шайби: шайба збільшена оцинкована М8; ДК 021:2015: 44532200-0 — Шайби: шайба для дерев'яних конструкцій оцинкована М8)

    Ім'я:
    Платонов Анатолій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:
    37763844
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:15 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    91 474,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Метизи

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:46

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    178 511,68 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шуруп для лаг діаметр 6-8-10-12 гвинт для дерева ЦБ; ДЮБЕЛЬ ПУСТИШКА 10*50; Дюбель 6,0х40 швидкого монтажу СКІМ (100шт\уп)(електр)

    Ім'я:
    Ірина Миколаївна Федак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    146,30 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хомут черв'ячний нержавіюча сталь, маслянка велика d 10mm пряма

    Ім'я:
    Данилюк Надія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671229403 ЄДРПОУ:
    03356039
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    210,03 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013071-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 44530000-4 Крiпильні деталi (44532000-8 Крiпильні деталi без нарiзi)

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    668,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011478-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі, Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі (44531400-5 Болти; 44531000-1 Кріпильні деталі з наріззю; 44532000-8 Кріпильні деталі без нарізі)

    Ім'я:
    Таїса Шаповал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт:
    http://polvet.gov.ua/en/main-page/
    ЄДРПОУ:
    40358617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    334,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005450-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Метизи

    Ім'я:
    Віта Стефурак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959395099 Веб сайт:
    http://dramteatr.if.ua/
    ЄДРПОУ:
    02225447
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 674,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44530000-4 Кріпильні деталі (44532000-8 Кріпильні деталі без нарізі)

    Ім'я:
    Оксана Тернавська
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978973332 ЄДРПОУ:
    02004195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Болти, гайки, шайби в асортименті, Стяжки нейлонові APRO (чорні) 4*250 мм, скоби для будівельного степлера, саморізи із пресшайбою 4,2x25 мм (1000 шт), Саморізи для металу “блоха або текс” цинк 3,5 х 9,5 мм коробка (1000 штук) за кодом ДК:021:2015: 44530000-4 «Кріпильні деталі»

    Ім'я:
    Мазорук Володимир Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:
    23312469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 347,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-002072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:44530000-4: Кріпильні деталі (Болт, гайка, шайба, Хомут для кріплення, кріплення)

    Ім'я:
    Наталія Неволько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966880260 ЄДРПОУ:
    32936720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 190,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Саморіз по дереву, заклепка, шпилька, гайка цинк, шайба плоска збільшена

    Ім'я:
    Зубко Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:
    +380534621989
    ЄДРПОУ:
    03351591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    162,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-013067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні матеріали для поточного ремонту

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    720,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шайба плоска, гайка самозатискна, болт

    Ім'я:
    Зубко Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:
    +380534621989
    ЄДРПОУ:
    03351591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    123,07 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Болт, гайка, гровер та інші кріпильні деталі

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 663,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 490 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro