Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44531700-8»

  • ID: UA-2026-08-31-000889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні

    Ім'я:
    Антоненко Андрій Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444540166 ЄДРПОУ:
    39607507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:42 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    152 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 9 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Метизи

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:46

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    178 511,68 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Саморіз по дереву, заклепка, шпилька, гайка цинк, шайба плоска збільшена

    Ім'я:
    Зубко Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:
    +380534621989
    ЄДРПОУ:
    03351591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    162,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стяжка металева, болти

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 041,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    468,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-008277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товар за кодом ДК: 44530000-4 - Кріпильні деталі (Гвинт потай голов. M5x12 DIN 965, Гайка М 5 оц., Зажим 1-ий сидільн. 2мм., Дюбель 10x100 з шестигр. головкою)

    Ім'я:
    Олександр Витвіцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт:
    https://kr.cdc.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38435613
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    127,77 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Гвинт М4.8*19, дюбель з шурупом 6*60, дюбель з шурупом 6*80,шуруп 3,5*9,5» код ДК 021-2015: 44530000-4 Кріпильні матеріали

    Ім'я:
    Маханькова Тетяна Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:49

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:49 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    45 483,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-19-003077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Бондаренко Тетяна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679717982 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 10:57

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:57 – 27 серп. 20:00
    Очікувана вартість

    311 152,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-009686-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дюбеля,хомути, кріплення, саморізи

    Ім'я:
    Олександр Саламатін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685345490 ЄДРПОУ:
    01995083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    371,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-009380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кронштейн H-4053

    Ім'я:
    Грустілін Олександр Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977361126 ЄДРПОУ:
    26235309
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 034,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дюбель-грибок 6х40, Дюбель металевий типу "моль"

    Ім'я:
    Павленко Ігор Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985799719 Веб сайт:
    http://www.probation.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    290,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Кріпильні деталі в асортименті», код 44530000-4 за ДК 021:2015 «Кріпильні деталі»

    Ім'я:
    Ксенія Козицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
    22144952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 16:43

    Прийом пропозицій
    12 серп. 16:43 – 20 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    133 498,40 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-001059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Болти, анкери, гайки та інше

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 09:55

    Прийом пропозицій
    10 серп. 09:55 – 18 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 739 976,74 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-011165-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дюбель 8*45 Болт (м 10) Гайка ( м 10) Гайка ( м 10) смозажим

    Ім'я:
    Інна Цимбалюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799533 ЄДРПОУ:
    25318619
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    219,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-009849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Метизи

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:36 – 15 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    178 511,68 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-05-007849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі (код за ДК 021-2015 (CPV) 44530000-4 - Кріпильні деталі)

    Ім'я:
    Базилюк Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433151464 ЄДРПОУ:
    25513172
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 022,50 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-04-002083-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:44530000-4 Кріпильні деталі (кріпильні деталі)

    Ім'я:
    Битюк Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665791340 ЄДРПОУ:
    03083133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-000055-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 196,37 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-009299-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дюбель забивний 6х60

    Ім'я:
    Ірина Фесюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988858440 ЄДРПОУ:
    22584094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    324,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-009127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кріпильні деталі, за ДК 021:2015-44530000-4 Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Євген Булгаков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674042832 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 15:55

    Прийом пропозицій
    27 лип. 15:55 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 840,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 88 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro