Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44531600-7»
-
ID: UA-2026-09-02-005775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:40
Прийом пропозицій2 вер. 12:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Оголошено1 вер. 14:47
Прийом пропозицій1 вер. 14:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Оголошено31 серп. 09:42
Прийом пропозицій31 серп. 09:42 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-010330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення в асортименті)
Оголошено27 серп. 15:56
Прийом пропозицій27 серп. 15:56 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріпильні деталі (за кодом ДК 021:2015 - 44530000-4 — Кріпильні деталі)
Оголошено27 серп. 15:37
Прийом пропозицій27 серп. 15:37 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Очікувана вартість7 881,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт М16х60 оцинк.; Гайка М16 оцинк.; Болт М20х90 оцинк; Гайка М20 оцинк.
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість7 356,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолти, гайки, шайби в асортименті, Стяжки нейлонові APRO (чорні) 4*250 мм, скоби для будівельного степлера, саморізи із пресшайбою 4,2x25 мм (1000 шт), Саморізи для металу “блоха або текс” цинк 3,5 х 9,5 мм коробка (1000 штук) за кодом ДК:021:2015: 44530000-4 «Кріпильні деталі»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість2 347,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаморіз по дереву, заклепка, шпилька, гайка цинк, шайба плоска збільшена
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість162,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШайба плоска, гайка самозатискна, болт
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість123,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, гайка, гровер та інші кріпильні деталі
Очікувана вартість1 663,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, гайка, анкер (44530000-4 Кріпильні деталі)
Очікувана вартість583,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44530000-4:Кріпильні деталі (Болт 12*120, Гайка М12, Шайба 12, Шуруп універсальний 6,0*30 ж/ц)
Очікувана вартість285,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:44530000-4 Кріпильні деталі (болт, гайка, шайба)
Очікувана вартість2 479,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомути, саморізи по дереву, болт,гайка, шайба
Очікувана вартість194,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44530000-4 — Кріпильні деталі (ДК 021:2015: 44531400-5 — Болти: болт оцинкований М8х45; ДК 021:2015: 44531400-5 — Болти: болт меблевий оцинкований М8х80; ДК 021:2015: 44531600-7 — Гайки: гайка оцинкована М8; ДК 021:2015: 44531600-7 — Гайки: гайка шестигранна оцинкована М8; ДК
021:2015: 44530000-4 — Кріпильні деталі: заглушка пластикова прямокутна внутрішня 40х20 мм; ДК 021:2015: 44530000-4 — Кріпильні деталі: заглушка пластикова квадратна внутрішня 25х25 мм; ДК 021:2015: 44532200-0 — Шайби: шайба збільшена оцинкована М8; ДК 021:2015: 44532200-0 — Шайби: шайба для дерев'яних конструкцій оцинкована М8) Оголошено25 серп. 16:15
Прийом пропозицій25 серп. 16:15 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість91 474,25 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-008879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШайба збільшена м8, шуруп універсальний 6х50мм, гайка 120м6, шайба 141 м8, шайба кузовна 143 м6, шайба збільшена 142 м8, дюбель розпірний 309/1 8х50мм, шуруп універсальний 5х60мм, шуруп універсальний 4,5х50мм, дюбель розпірний 309/1 8х40мм, різьба коротка стальна, шайба 142 м6, болт меблевий 4,8
6*80 Очікувана вартість302,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи
Оголошено25 серп. 14:46
Прийом пропозицій25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00Очікувана вартість178 511,68 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-002279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 44530000-4 «Кріпильні деталі» (саморіз в дерево; саморіз з прешайбою без бура; саморіз в метал (код ДК 021:2015 44531300-4 – Саморізи); анкер однорозпірний з гайкою; швидкий монтаж (код ДК 021 2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі); гайка (код ДК 021 2015 – 44531600-7 – гайки);
шайба (код ДК 021 2015 – 44532200-0 - шайби)) Очікувана вартість434,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт М16, гайка М16
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro