Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44531520-2»
-
ID: UA-2026-08-21-003703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДюбелі
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетизи (крипільні деталі болт, гайка, шплінт)
Очікувана вартість378 159,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетизи (крипільні деталі болт, гайка, шплінт)
Очікувана вартість378 159,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення меблеве різне)
Оголошено6 серп. 15:56
Прийом пропозицій6 серп. 15:56 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість10 237,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріплення до умивальника
Очікувана вартість690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолти та гайки
Очікувана вартість515 910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи
Оголошено23 лип. 20:15
Прийом пропозицій23 лип. 20:15 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 946,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-000809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість596,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи (крипільні деталі болт, гайка, шплінт)
Оголошено7 лип. 15:33
Прийом пропозицій7 лип. 15:33 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість317 383,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-015593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі.
Очікувана вартість245,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0272_ВО) Метизна продукція (болти)
Оголошено26 черв. 12:44
Прийом пропозицій26 черв. 12:44 – 6 лип. 18:00Очікувана вартість823 980,21 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-012882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення меблеве різне)
Оголошено15 черв. 17:56
Прийом пропозицій15 черв. 17:56 – 23 черв. 08:00Очікувана вартість2 614,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-001226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти та гайки
Оголошено12 черв. 09:31
Прийом пропозицій12 черв. 09:31 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість429 925,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-013135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення меблеве різне)
Оголошено9 черв. 16:39
Прийом пропозицій9 черв. 16:39 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість9 139,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-09-000412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи
Оголошено9 черв. 08:42
Прийом пропозицій9 черв. 08:42 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість119 407,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-29-001027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГвинт самонар.
Очікувана вартість1 405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-008741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі (Болт саморіз 10*220, дюбель 10*80, дюбель 14*180, шайба 10*30/29 під заклепки, гачок L 6*80)
Очікувана вартість123,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-010948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріпильні деталі
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено9 квіт. 16:15
Прийом пропозицій9 квіт. 16:15 – 17 квіт. 17:00Очікувана вартість194 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-007984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-007347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення меблеве різне)
Оголошено17 бер. 13:01
Прийом пропозицій17 бер. 13:01 – 25 бер. 08:00Очікувана вартість1 703,00 грн
з ПДВЗавершена