Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44531400-5»
-
ID: UA-2026-09-02-005775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:40
Прийом пропозицій2 вер. 12:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Оголошено1 вер. 14:47
Прийом пропозицій1 вер. 14:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Оголошено31 серп. 09:42
Прийом пропозицій31 серп. 09:42 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-002139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі (Болт лапчастий).
Оголошено28 серп. 10:30
Прийом пропозицій28 серп. 10:30 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-010330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення в асортименті)
Оголошено27 серп. 15:56
Прийом пропозицій27 серп. 15:56 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-008784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи
Оголошено25 серп. 14:46
Прийом пропозицій25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-20-010993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФундаментні болти та шпильки анкерні
Оголошено20 серп. 15:57
Прийом пропозицій20 серп. 15:57 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, анкер, дюбель, гвинт
Очікувана вартість875,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБеззварювальне з'єднання 1 1/4" AGAflex, дюбель розпірний 309/1 10х50мм(р), хомут пластиковий 4,6*250мм з кільцем чорний 100шт APRO В5250, болт М8х60 101, різьба коротка стальна 50, дюбель розпірний 309/1 ІбхЮОмм(р), шпилька М12х1м
Очікувана вартість1 313,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі, Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі (44531400-5 Болти; 44531000-1 Кріпильні деталі з наріззю; 44532000-8 Кріпильні деталі без нарізі)
Очікувана вартість334,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт М16х60 оцинк.; Гайка М16 оцинк.; Болт М20х90 оцинк; Гайка М20 оцинк.
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість7 356,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолти, гайки, шайби в асортименті, Стяжки нейлонові APRO (чорні) 4*250 мм, скоби для будівельного степлера, саморізи із пресшайбою 4,2x25 мм (1000 шт), Саморізи для металу “блоха або текс” цинк 3,5 х 9,5 мм коробка (1000 штук) за кодом ДК:021:2015: 44530000-4 «Кріпильні деталі»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість2 347,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШайба плоска, гайка самозатискна, болт
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість123,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, гайка, гровер та інші кріпильні деталі
Очікувана вартість1 663,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, гайка, анкер (44530000-4 Кріпильні деталі)
Очікувана вартість583,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріплення ППР 50мм Blue Ocean, хомут н/ж 120-140ММ, беззварювальне з'єднання 11/2", болт М8х60, хомут н/ж 32-50мм
Очікувана вартість1 796,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтяжка металева, болти
Очікувана вартість1 041,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт меб М 6*70 в копл., Болт меб М 10*60 в копл.
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44530000-4:Кріпильні деталі (Болт 12*120, Гайка М12, Шайба 12, Шуруп універсальний 6,0*30 ж/ц)
Очікувана вартість285,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:44530000-4 Кріпильні деталі (болт, гайка, шайба)
Очікувана вартість2 479,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro