Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44531100-2»
-
ID: UA-2026-08-31-000889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Оголошено31 серп. 09:42
Прийом пропозицій31 серп. 09:42 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-009657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено28 серп. 16:32
Прийом пропозицій28 серп. 16:32 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріпильні деталі (за кодом ДК 021:2015 - 44530000-4 — Кріпильні деталі)
Оголошено27 серп. 15:37
Прийом пропозицій27 серп. 15:37 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Очікувана вартість190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп, дюбель, скоба, гвинт, хомути
Очікувана вартість12 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44530000-4 Кріпильні деталі
Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп для лаг діаметр 6-8-10-12 гвинт для дерева ЦБ; ДЮБЕЛЬ ПУСТИШКА 10*50; Дюбель 6,0х40 швидкого монтажу СКІМ (100шт\уп)(електр)
Очікувана вартість146,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетизи
Очікувана вартість4 674,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишурупи
Очікувана вартість18,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп метал 3,5*25
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріплення для унітазу, шуруп
Очікувана вартість756,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, гайка, гровер та інші кріпильні деталі
Очікувана вартість1 663,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп метал 3,5*25
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп
Очікувана вартість198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44530000-4:Кріпильні деталі (Болт 12*120, Гайка М12, Шайба 12, Шуруп універсальний 6,0*30 ж/ц)
Очікувана вартість285,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишуруп 50
Очікувана вартість10,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп
Очікувана вартість52,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаморіз г/к дерево 3,5*55; Шуруп для г/к сірий фосфат розмір 4,2*75мм; Саморіз (пресшайба) Гострий 4,2*25 (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість2 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШайба збільшена м8, шуруп універсальний 6х50мм, гайка 120м6, шайба 141 м8, шайба кузовна 143 м6, шайба збільшена 142 м8, дюбель розпірний 309/1 8х50мм, шуруп універсальний 5х60мм, шуруп універсальний 4,5х50мм, дюбель розпірний 309/1 8х40мм, різьба коротка стальна, шайба 142 м6, болт меблевий 4,8
6*80 Очікувана вартість302,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи
Оголошено25 серп. 14:46
Прийом пропозицій25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00Очікувана вартість178 511,68 грн
без ПДВКваліфікація