Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44523300-5»
-
ID: UA-2026-08-21-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗамки ключі та петлі
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 серп. 14:40
Прийом пропозицій21 серп. 14:40 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (замок,шпінгалет,ручка дверна,секрет)
Очікувана вартість3 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура
Очікувана вартість4 839,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість3 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура (код ДК 021:2015-44520000-1 Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість70 177,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр Vanger, ручка-кноб ключ/фіксатор, замок навісний (ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (44522400-9 Частини врізних замків, 44523300-5 Фупнітура, 44521210-3 Навісні замки))
Очікувана вартість1 666,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі (Доводчик дверний DC-23/40-65-M-W -2 шт)
Очікувана вартість2 358,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок накладний Серцевина 100 Ручка дверна
Очікувана вартість1 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура
Очікувана вартість1 654,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок-рейка, віконний відкидний механізм, доводчик дверний
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44520000-1 «Замки, ключі та петлі» (Замок врізний меблевий, ручка меблева)
Очікувана вартість1 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр Z СК-80мм 40/40 К/Б; Ручки до металопластикових дверей 85мм білі
Очікувана вартість2 074,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі
Очікувана вартість1 325,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Дверна ручка" за кодом ДК 021:2015 44523300-5 - «Фурнітура»
Ім'я:Радецький Валерій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456361023 ЄДРПОУ:22201816Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура
Очікувана вартість13 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄвроциліндр для дверей, корпус замка врізного, комплект ручок для металопластикових вікон
Очікувана вартість1 609,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластина віконна
Ім'я:Соломаха Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351208 Факс:+380545351449ЄДРПОУ:02973103Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна
Очікувана вартість493,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка
Очікувана вартість1 136,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro