Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44523200-4»
-
ID: UA-2026-08-31-002275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Оголошено31 серп. 10:56
Прийом пропозицій31 серп. 10:56 – 16 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗамки ключі та петлі
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 серп. 14:40
Прийом пропозицій21 серп. 14:40 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-008914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтажна арматура
Очікувана вартість78,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Оголошено20 серп. 16:59
Прийом пропозицій20 серп. 16:59 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість258 898,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-001245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоводчик дверей
Очікувана вартість890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення робіт з поточного ремонту мереж вуличного освітлення в населених пунктах Долинської міської територіальної громади
Очікувана вартість63 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗамки, ручки, шпінгалети
Ім'я:Лавор Олександр ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено27 лип. 16:19
Прийом пропозицій27 лип. 16:19 – 4 серп. 16:00Очікувана вартість556 032,28 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-27-006382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасов шпингалет
Очікувана вартість174,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗамки та меблева фурнітура
Оголошено15 лип. 11:29
Прийом пропозицій15 лип. 11:29 – 23 лип. 14:00Очікувана вартість386 906,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпор для дверей (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 44520000-1 - Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість56,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (завіса, замок навісний, пружина розтяжка, петля зі скобою)
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-008036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44520000-1 - Замки, ключі та петлі (петля, проушина, замок)
Очікувана вартість10 412,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-012190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗавіс
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-006458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі (Засув)
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДоводчик GEZE з важільною тягою
Ім'я:Маліцький Петро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777923 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено28 трав. 12:11
Прийом пропозицій28 трав. 12:11 – 8 черв. 08:00Очікувана вартість1 227 157,82 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДотягувач дверний, нажимна ручка стандарт з пружиною
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість4 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-000739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗамки, ключі та петлі
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено27 трав. 09:12
Прийом пропозицій27 трав. 09:12 – 8 черв. 16:00Очікувана вартість1 118 126,85 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазовий амортизатор 100N сталь, колір срібний
Очікувана вартість176,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-000814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок навісний,серцевина в замок
Очікувана вартість435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-000315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 44520000-1 Замки, ключі та петлі (Комплекти дверної фурнітури та механізми секретності)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Очікувана вартість99 328,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro