Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44523000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-002275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Оголошено31 серп. 10:56
Прийом пропозицій31 серп. 10:56 – 16 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗамки ключі та петлі
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 серп. 14:40
Прийом пропозицій21 серп. 14:40 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-008284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДверний дотягувач
Оголошено21 серп. 14:15
Прийом пропозицій21 серп. 14:15 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (замок,шпінгалет,ручка дверна,секрет)
Очікувана вартість3 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок, проушина, міжкімнатний механізм, петля, метелик
Очікувана вартість2 467,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля ПН-1
Очікувана вартість339,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44520000-1 – Замки, ключі та петлі (Засув-шпінгалет віконний 100 цинк – 44521000-8, завіса RDA Eurocentro вузька хром (2 шт) – 44523000-2)
Очікувана вартість936,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура
Очікувана вартість4 839,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44520000-1 "Замки, ключі та петлі" (Доводчик дверний TS 1500)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість36 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість5 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість3 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура (код ДК 021:2015-44520000-1 Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість70 177,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр Vanger, ручка-кноб ключ/фіксатор, замок навісний (ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (44522400-9 Частини врізних замків, 44523300-5 Фупнітура, 44521210-3 Навісні замки))
Очікувана вартість1 666,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля стріла 150 оцинкована
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість78,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетлі
Очікувана вартість190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетлі (код за ЄЗС ДК 021:2015:44520000-1 Замки, ключі та петлі)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля дверна приварна з підшипником 12*70 мм
Очікувана вартість54,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі (Доводчик дверний DC-23/40-65-M-W -2 шт)
Очікувана вартість2 358,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок накладний Серцевина 100 Ручка дверна
Очікувана вартість1 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro