Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44522100-6»
-
ID: UA-2026-09-02-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (замок,шпінгалет,ручка дверна,секрет)
Очікувана вартість3 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 44520000-1 «Замки, ключі та петлі» (комплект ручок із замком; ручка дверна (код ДК 021 2015 – 44522100-6 – клямки); корпус замка; циліндровий механізм (код ДК 021:2015 – 44522400-9 – частини врізних замків))
Очікувана вартість1 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверна засувка «Квадрат 10» у мідному кольорі, дверний накидний гачок 4х120 мм із цинковим покриттям, дверний накидний гачок 4х90 мм із цинковим покриттям
Очікувана вартість15 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерцевина до замка, Серцевина 70мм, Корпус замка, Ручка дверна, Серцевина 80мм ; 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки та їх складові
Очікувана вартість1 211,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПетля, защібка, ручка для ящика
Ім'я:Лавор Олександр ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено21 лип. 09:33
Прийом пропозицій21 лип. 09:33 – 29 лип. 11:00Очікувана вартість33 390,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-006335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗавіса BRUNO сталь, Ручка на планці BRUNO 50мм нлатунь .; 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 042,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок врізний, ручка на планці, циліндр
Очікувана вартість1 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-002978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі (застібка, шпінгалет врізний, замок накладний)
Очікувана вартість1 727,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерцевина 70мм, Серцевина 60мм, Серцевина80мм, Корпус замка, Серцевина до замка, Ручка дверна, Ручка меблева, Завіса меблева ; 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-001753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі(завіси,замки,ручки дверні,засув)
Очікувана вартість2 635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-007366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка на планці BRUNO 50мм нікель , Завіса BRUNO сталь ; 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість512,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-009740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 44520000-1 «Замки, ключі та петлі» (комплект ручок для китайських дверей (код ДК 021 2015 – 44522100-6 – клямки))»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість327,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-002424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛиштва біла пластикова, Ручка віконна з ключем біла, Ручка нажимна 92 біла(код ДК 021:2015 44520000-1: Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість6 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизащіпка APECS,KEDR 5400-P-CR,AB (ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість82,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-012933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44520000-1 Замки, ключі та петлі ( замок дверний,середина до замка, дверний замок, фіксатор дверний, замок меблевий, мастило до замка, ручка дверна, завіс вкрутка )
Очікувана вартість5 168,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-000368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗащібка Butterfly Catch авт. середня 13 мм заглибл. штамп.; Циліндр KALE 164SMC 35+10+45=90 мм з вертушкою на довгій стороні Нікель (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість28 908,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-007399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка на планці BRUNO 50мм, Завіса BRUNO сталь ;44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість512,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-009296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка офісна ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-002050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок, серцевина, ручка (Код 44520000-1 - Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість4 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro