Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44521200-0»
-
ID: UA-2026-09-02-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (замок,шпінгалет,ручка дверна,секрет)
Очікувана вартість3 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок, проушина, міжкімнатний механізм, петля, метелик
Очікувана вартість2 467,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі (замок навісний)
Ім'я:Бондаренко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:13749863Очікувана вартість339,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок накладний
Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки навісні, 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки (код ДК 021:2015 –44520000-1 - Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість1 535,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість5 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість3 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр Vanger, ручка-кноб ключ/фіксатор, замок навісний (ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі (44522400-9 Частини врізних замків, 44523300-5 Фупнітура, 44521210-3 Навісні замки))
Очікувана вартість1 666,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44520000-1 Замки, ключі та петлі
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключи та петлі
Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44521210-3 - Навісні замки
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок навісний (код ДК 021:2015 -44520000-1 Замки, ключі та петлі)
Очікувана вартість234,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизамок навісний
Очікувана вартість98,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі;
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок накладний Серцевина 100 Ручка дверна
Очікувана вартість1 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамки, ключі та петлі
Очікувана вартість690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 44520000-1 - ЗАМКИ, КЛЮЧІ ТА ПЕТЛІ (ЗАМКИ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено25 серп. 15:07
Прийом пропозицій25 серп. 15:07 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість133 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-004352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамок навісний
Очікувана вартість430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВрізний замок; Навісний замок; Серцевина в замок; Петлі
Очікувана вартість8 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro