Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512920-7»
-
ID: UA-2026-08-21-000461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість2 035,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасадки під викрутку, насадки викруткові
Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість4 074,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіта
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалик, ручка, біта
Очікувана вартість1 029,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-012357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44510000-8 «Знаряддя» (Свердло, насадки, біти та леза)
Оголошено25 черв. 17:00
Прийом пропозицій25 черв. 17:00 – 3 лип. 08:00Очікувана вартість14 163,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-014240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя» ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено23 черв. 20:31
Прийом пропозицій23 черв. 20:31 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 899 834,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-013157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіта по гіпсокартону.
Очікувана вартість75,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-007484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасадки на викрутки
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість102,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-005057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарський інструмент різний (код за ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-000773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМакловиця, насадки викруткові
Очікувана вартість515,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-006060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти різні
Очікувана вартість669,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по металу 2,5*57 мм WURTH "Red Line" HSS DIN338, 2 шт.; Свердло по металу 3,5*70 мм WURTH "Red Line" HSS DIN338, 2 шт.; Свердло по металу 5*86 мм WURTH "Red Line" HSS DIN338; Біта PZ 3х50 мм 2 шт. Tolsen; Леза 18 мм 10 шт BauGut ВТ-18-10-SК5 (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 951,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-001492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 44510000-8 Знаряддя(знаряддя в асортименті)
Очікувана вартість1 441,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-018104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по бетону, біта (ЄЗС ДК:021:2015:44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість96,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-011937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-061_44510000-8 Знаряддя (Набори інструменту)
Оголошено2 груд. 2025 14:31
Прийом пропозицій2 груд. 2025 14:31 – 29 груд. 2025 12:00Очікувана вартість877 415,15 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-27-001932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердла та біти (ДК 021:2015— 44510000-8 Знаряддя)
Ім'я:Дубровська Вікторія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633144385 ЄДРПОУ:40460848Очікувана вартість10 271,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-006228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти, набори інструментів, витратні матеріали
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість3 930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-17-006302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасадки викруток
Очікувана вартість105,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-006715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіта, вставка з шестригранним хвостовиком (ЄЗС ДК:021:2015:44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість116,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro