Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512800-0»

  • ID: UA-2026-09-02-002794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали, малоцінні предмети, обладнання, комплектувальні вироби і деталі для ремонту всіх видів виробничого та невиробничого обладнання

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 264,45 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Молоток-кувалда 1кг 260мм YT-4550, пила садова з рукояткою під штангу Vitals GS-360-01, викрутка Yato TORX Т15 LIOOmm, викрутка Yato TORX T10 LI00мм YT- 25955, викрутка прецизійна Yato TORX T5 L50mm YT-25852, ключ трубний 90 градусів Сталь, полотно по дер/мет шабельна пила YT- 33934 2шт, викрутка … плоский шліц 4мм L=100mm Yato YT-25904, кліщі переставні 1-250мм Stanley STHT0- 74361

    Ім'я:
    Інна Столяр
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982723305 ЄДРПОУ:
    45170860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 625,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44510000-8 Знаряддя

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    782,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-001820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Викрутка удар (6 шт) Молоток 500гр Стамеска 18 Стамеска 10 Плоскогубці Маяк 1 3м

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 465,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-013067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Штикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м

    Ім'я:
    Наталія Євлах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506672311 ЄДРПОУ:
    20623513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-007946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні інструменти та комплектуючи

    Ім'я:
    Бондаренко Тетяна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679717982 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 148,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-000529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44510000-8 Знаряддя (Свердло, Викрутка)

    Ім'я:
    Жукова Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997827549 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 990,25 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-000892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Викрутка діалектрична Dnipro-M хрестовина PZ 2*100 S2, Викрутка діалектрична Dnipro-M хрестовина PН 1*80 S2, Викрутка діалектрична Dnipro-M шліцьова SL5.5*125 S2, Викрутка діалектрична Dnipro-M 2 шліцьова SL 4*100 S2.

    Ім'я:
    Любов Мошора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678847970 ЄДРПОУ:
    20790524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    459,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-011318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні інструменти

    Ім'я:
    Олександр Саламатін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685345490 ЄДРПОУ:
    01995083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    802,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-011530-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Викрутки зі змінними насадками, плоскогубці та інше)

    Ім'я:
    Барташ Анастасія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344199 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 16:34

    Прийом пропозицій
    13 серп. 16:34 – 21 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    247 253,99 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-001548-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інструмент слюсарно-монтажний

    Ім'я:
    Авдоніна Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:55

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:55 – 21 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    170 811,90 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-000457-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ключ комбінований, Викрутка, Насадка викруткова

    Ім'я:
    Ковальчук В'ячеслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 742,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-007760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ручні інструменти

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:44

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:44 – 20 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    88 990,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-010106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Знаряддя для комплектування спеціалізованих автомобілів проєкту «Плече побратима» відповідно до Типового комплекту обладнання, інструментів, оснащення та інших матеріально-технічних засобів спеціалізованого автомобіля

    Ім'я:
    Бурячек Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380930176388 ЄДРПОУ:
    45870072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    11 серп. 16:25 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    215 192,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-005545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні, слюсарні та електромонтажні інструменти (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)

    Ім'я:
    Бобеляк Лілія Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985224592 ЄДРПОУ:
    44101707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-011874-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Викрутка

    Ім'я:
    Надія Шепетько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413521737 ЄДРПОУ:
    02543451
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-005076-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні знаряддя та інструменти для ЗДО №154 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)

    Ім'я:
    Гнат Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322953206 ЄДРПОУ:
    41321682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 570,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-001579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Викрутка SgR PH 1 х38ммсерія 2S

    Ім'я:
    Вовк Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674210669 ЄДРПОУ:
    44081010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84,75 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-002512-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні інструменти різні, за кодом - 44510000-8 "Знаряддя"

    Ім'я:
    Титор Діна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352254730 ЄДРПОУ:
    03353868
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    363,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-001436-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Діелектричний інструмент

    Ім'я:
    Ніколенко Ольга Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 10:15

    Прийом пропозицій
    3 серп. 10:15 – 11 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    619 788,55 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 98 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro