Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512700-9»
-
ID: UA-2026-08-21-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапилки, надфілі, щітки
Оголошено18 серп. 13:35
Прийом пропозицій18 серп. 13:35 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість213 606,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-008372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок для заточування ланцюгових пил
Очікувана вартість57,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок квадратний 200мм, №2; Полотно для ножівок двостороннє 12х300мм; Зубило, двокомпонентна ручка "Master", d 19 мм, 300мм; Зубило YATO, 12х152мм; Скоби для степлера STANLEY G "Heavy Duty"; Напильник по металу YATO, напівкруглий L=250мм, №2; Напильник по металу YATO, плоский L=250мм, №2
Очікувана вартість2 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок в зборі
Очікувана вартість204,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервинний робочий інструмент . Напилки та рашпілі
Ім'я:Головатюк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442946904,380442946900,380979988444 ЄДРПОУ:03069699Очікувана вартість4 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапильник по металу YATO, трикутний L=200мм, №2; Напильник по металу YATO, круглий L=200мм, №2; Напильник по металу YATO, плоский L=200мм, №2
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя
Очікувана вартість1 617,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожівки, зубило, стамеска, кліщі, плоскогубці, цвяходер, молоток, струбцина, набір ключів, напилки, викрутки, щітка по металу, рівень будівельний, набір пер по дереву (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість24 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидатки з благоустрою населених пунктів: Запасні частини та мастильні засоби для поточного ремонту засобів малої механізації
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість2 928,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні знаряддя та ручні інструменти
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено6 лип. 14:41
Прийом пропозицій6 лип. 14:41 – 14 лип. 08:00Очікувана вартість101 595,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинапільнік з планкою
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-008370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість3 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні знаряддя та ручні інструменти
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено26 черв. 11:52
Прийом пропозицій26 черв. 11:52 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість96 020,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44510000-8 по ДК 021:2015 – Знаряддя (Ручні інструменти різні). РПЗ - 9.51.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 черв. 14:20
Прийом пропозицій25 черв. 14:20 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість986 559,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-014240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя» ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено23 черв. 20:31
Прийом пропозицій23 черв. 20:31 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 899 834,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-009852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСікатор, напилок, граблі держак (код ДК 021:2015 – 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок тригранний L250, код ДК 021:2015 (CPV) : 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість386,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro