Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512600-8»
-
ID: UA-2026-08-19-008762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРем. комплект бічної щітки
Очікувана вартість1 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира, лом будівельний, лопата штикова, граблі
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (44512600-8 Інструменти для дорожніх робіт (киянка, щітка торцева))(Код 44510000-8- згідно ДК 021:2015)
Очікувана вартість7 707,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання шанцевого інструменту для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість7 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 лип. 09:04
Прийом пропозицій17 лип. 09:04 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-014240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя» ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено23 черв. 20:31
Прийом пропозицій23 черв. 20:31 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 899 834,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-23-000303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 - 44510000-8 – Знаряддя (молотки, ломи, лопати, сокири)
Ім'я:Теплицька Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:+380617876496ЄДРПОУ:03328379Оголошено23 трав. 11:49
Прийом пропозицій23 трав. 11:49 – 31 трав. 11:52Очікувана вартість48 829,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-21-008735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (код 44510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість30 048,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя в асортименті», код 445100000-8 за ДК 021:2015 «Знаряддя»
Оголошено20 трав. 13:40
Прийом пропозицій20 трав. 13:40 – 7 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість832 279,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-009274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя (44510000-8 Знаряддя)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Оголошено11 трав. 14:53
Прийом пропозицій11 трав. 14:53 – 19 трав. 01:00Очікувана вартість136 172,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-010245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Лопати, свердла та інше)
Ім'я:Кокошин Артем ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено23 квіт. 14:51
Прийом пропозицій23 квіт. 14:51 – 1 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість164 723,97 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-000927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (44512600-8 Інструменти для дорожніх робіт (Розрівнювачі 560 мм, полотно)) (Код 44510000-8 - згідно ДК 021:2015)
Очікувана вартість23 484,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-002605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість51 337,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-011639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя різні
Оголошено25 бер. 15:37
Прийом пропозицій25 бер. 15:37 – 6 квіт. 17:00Очікувана вартість845 507,54 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-013747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-009038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя
Оголошено2 бер. 14:56
Прийом пропозицій2 бер. 14:56 – 10 бер. 08:00Очікувана вартість281 350,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-010220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість1 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Поставка знаряддя для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість49 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro