Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512210-7»
-
ID: UA-2026-08-26-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикрутка удар (6 шт) Молоток 500гр Стамеска 18 Стамеска 10 Плоскогубці Маяк 1 3м
Очікувана вартість1 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКліщі для затискання втулкових наконечників провідників175мм,з наконечн.0,25-10мм?1200штYATO Y
Очікувана вартість1 049,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя для комплектування спеціалізованих автомобілів проєкту «Плече побратима» відповідно до Типового комплекту обладнання, інструментів, оснащення та інших матеріально-технічних засобів спеціалізованого автомобіля
Оголошено11 серп. 16:25
Прийом пропозицій11 серп. 16:25 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість215 192,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-001436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіелектричний інструмент
Оголошено3 серп. 10:15
Прийом пропозицій3 серп. 10:15 – 11 серп. 16:00Очікувана вартість619 788,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (Інструмент Vinga VCPT01 код ДК 44512210-7 Обтискні щипці)
Очікувана вартість319,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя (обжимний інструмент)
Очікувана вартість445,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКримпери; 44510000-8 – Знаряддя за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість5 330,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість10 272,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструмент HiSmart RJ-45. RJ-12 (TV992508) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя)
Ім'я:Наталія Ярославівна СінкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Очікувана вартість1 196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-011243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя (кліщі для обтискання проводів YT – 23052 YATO)
Очікувана вартість1 062,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата снігова МААН Польша з держаком, лопата совкова Рельсова сталь з держаком, лопата штикова Рельсова сталь з держаком, сапка залізна 200 мм з держаком, граблі штирові з держаком, віялові граблі зміцнені з держаком, сокира 600 гр. Фіберглас ручка, викрутка двустороння, плоскогубці MERCURY 180
мм, плоскогубці MERCURY 160 мм, ножівка по дереву BARRACUDA, 450 мм, гілкоріз телескоп GARTNER, секатор INTERTOOL FT-1001, лійка садова 10 л. Горизонт, код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 44511120-2 Совкові лопати, 44511110-9 Штикові лопати, 44511330-7 Сапи, 44511340-0 Граблі, 44511400-9 Сокири, 44512800-0 Викрутки, 44512210-7 Обтискні щипці, 44512000-2 Ручні інструменти різні) Очікувана вартість21 837,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-004774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіелектричний інструмент
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено11 черв. 11:44
Прийом пропозицій11 черв. 11:44 – 30 черв. 16:00Очікувана вартість743 746,26 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-008085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструмент для обтиску кабелів та роз’ємів
Очікувана вартість2 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-505_44510000-8 Знаряддя (Інструменти для роботи з оптичним кабелем)
Оголошено5 черв. 15:27
Прийом пропозицій5 черв. 15:27 – 18 черв. 12:00Очікувана вартість220 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-003832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбтискний інструмент
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено4 черв. 11:04
Прийом пропозицій4 черв. 11:04 – 18 черв. 16:00Очікувана вартість37 514,10 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонтажний інструмент
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено25 трав. 14:11
Прийом пропозицій25 трав. 14:11 – 2 черв. 15:00Очікувана вартість21 428,26 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя в асортименті», код 445100000-8 за ДК 021:2015 «Знаряддя»
Оголошено20 трав. 13:40
Прийом пропозицій20 трав. 13:40 – 7 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість832 279,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-012947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУдарні викрутки, пасатижі, набір ключів комбінованих, стетоскоп автомобільний діагностичний, захват магнітний, набір фіксаторів ГРМ, гайковерт ударний електричний, гідравлічний знімач пружин, знімач гідравлічний втулок, набір ключів комбінованих з тріскачкою, динамометричний ключ, зажим гальмівних
трубок, шприц для змащування, набір екстракторів, знімач амортизаційних пружин, кліщі для хомутів шруса, набір для прокачки гальмівної рідини, ключ для кермових тяг, щипці автомобільні, набір щипців, набір лопаток, набір мітчиків та плашок Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено15 трав. 20:41
Прийом пропозицій15 трав. 20:41 – 2 черв. 08:00Очікувана вартість47 989,10 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-007756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість2 893,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro