Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511510-3»
-
ID: UA-2026-08-26-012225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір шарнірно-губцевого інструменту 7шт INGCO INDUSTRIAL, ключ трубний 90° 2" мах 67мм INGCO HPW04021, ключ до гайок рожково-накидний Cr-V М 7мм, штатив Vitals LA 150, коронка по бетону к-т Vitals Master, полотно по дер/мет шабельна пила, фаскознімач д/труб ПЕ 02О-63мм, полотно ножівкове по металу
300мм Очікувана вартість5 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок квадратний 200мм, №2; Полотно для ножівок двостороннє 12х300мм; Зубило, двокомпонентна ручка "Master", d 19 мм, 300мм; Зубило YATO, 12х152мм; Скоби для степлера STANLEY G "Heavy Duty"; Напильник по металу YATO, напівкруглий L=250мм, №2; Напильник по металу YATO, плоский L=250мм, №2
Очікувана вартість2 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-005337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотна ножівкові, стрічки пилильні
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено3 серп. 13:19
Прийом пропозицій3 серп. 13:19 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість108 695,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-005540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиполотно для ножівок
Очікувана вартість42,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 лип. 09:04
Прийом пропозицій17 лип. 09:04 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-002254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно для ножівок
Очікувана вартість238,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні знаряддя та ручні інструменти
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено6 лип. 14:41
Прийом пропозицій6 лип. 14:41 – 14 лип. 08:00Очікувана вартість101 595,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні знаряддя та ручні інструменти
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено26 черв. 11:52
Прийом пропозицій26 черв. 11:52 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість96 020,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-014240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя» ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено23 черв. 20:31
Прийом пропозицій23 черв. 20:31 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 899 834,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-005637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучний інструмент, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) − 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість11 200,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотна для ручни пилок
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-002093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість786,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-010632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло ступеневе спіральне 4- 12мм Vitals Master 190347, свердло ступеневе спіральне 4- 20мм Vitals Master 190348, к-т ключів гаєчних комбінованих 6- 19мм 8шт INGCO INDUSTRIAL HKSPA1088-I, полотно д/шабельної пили Vitals Master S922AF 2шт 189104, пістолет д/монтажної піни Vitals, кліщі переставні
Yato І-250мм YT-, головка торц. Yato 1/2" МІЗмм L-, ключ для ПНТ STP 16-75 501220 Очікувана вартість1 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-012044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір пиляльних полотен Ingco Bi-Metal 150x19x0,9мм, полотно д/шабельної пили Vitals Master S922AF 2шт, свердло по металу кобальтове 4,2x75мм HSS-Co ЛеІНСТРУМЕНТ МНС4207, свердло по металу Р6М5К5 4,8мм(2шт) Дніпро-М, свердло по металу HSS-Co/M35 3,8 Vitals Professional 2шт, свердло по кераміці та
склу 8мм з шестигранним хвостом ZHIWE, свердло по металу кобальтове 10x133мм HSS-Co thelHCTPYMEHT МНС, свердло по металу HSS 10мм 133/87мм YT-4453 1шт, лопата американка Рельсова, держак для лопати 40x1200, свердло по металу 12,0 HSS4341 Vitals Master 190267 1шт, молоток слюсарний фіберглас. 1000г MERCURY N-09-208 Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-007324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-477_44510000-8 Знаряддя (Ручні інструменти)
Оголошено29 трав. 14:52
Прийом пропозицій29 трав. 14:52 – 9 черв. 12:00Очікувана вартість879 582,72 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-000137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-010120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя в асортименті: держак до граблів, граблі великі, пилки на лобзик, ключ трубний, ключ ріжково-накидний, свердла тощо
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість1 915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарський інвентар (біта двухстороння,довгогубці,бокорізи,набір для випалювання,плоскогубці,полотно пиляльне)
Очікувана вартість1 331,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-012391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість27 358,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro