Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511500-0»
-
ID: UA-2026-08-25-000659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти
Оголошено25 серп. 09:10
Прийом пропозицій25 серп. 09:10 – 2 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-000773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість1 362,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір шарнірно-губцевого інструменту 7шт INGCO INDUSTRIAL, ключ трубний 90° 2" мах 67мм INGCO HPW04021, ключ до гайок рожково-накидний Cr-V М 7мм, штатив Vitals LA 150, коронка по бетону к-т Vitals Master, полотно по дер/мет шабельна пила, фаскознімач д/труб ПЕ 02О-63мм, полотно ножівкове по металу
300мм Очікувана вартість5 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів та обладнання для підготовки об'єктів до опалювального сезону
Ім'я:Хапіліна Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:+380574473409ЄДРПОУ:32464827Очікувана вартість118 693,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок квадратний 200мм, №2; Полотно для ножівок двостороннє 12х300мм; Зубило, двокомпонентна ручка "Master", d 19 мм, 300мм; Зубило YATO, 12х152мм; Скоби для степлера STANLEY G "Heavy Duty"; Напильник по металу YATO, напівкруглий L=250мм, №2; Напильник по металу YATO, плоский L=250мм, №2
Очікувана вартість2 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервинний робочий інструмент . Ручні пилки
Ім'я:Головатюк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442946904,380442946900,380979988444 ЄДРПОУ:03069699Очікувана вартість2 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (код за ДК 021-2015 (CPV) 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість476,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-006274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір ключів, ножовка, держак, лопата, біта
Очікувана вартість1 666,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотна ножівкові, стрічки пилильні
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено3 серп. 13:19
Прийом пропозицій3 серп. 13:19 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість108 695,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-005540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиполотно для ножівок
Очікувана вартість42,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожовка,викрутка
Очікувана вартість444,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСокири, ножівки
Оголошено29 лип. 11:18
Прийом пропозицій29 лип. 11:18 – 6 серп. 13:00Очікувана вартість158 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти різні, за кодом - 44510000-8 "Знаряддя"
Очікувана вартість1 052,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання шанцевого інструменту для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість7 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі металеві з держаком, Граблі пластмасові з держаком, Граблі розсувні з держаком, Сапа з нержавіючої сталі 160мм з держаком, Вили 4 рогі з держаком, Лопата совкова з держаком, Лопата штикова з держаком, Сокира сталь 800гр, Ножівка по дереву 400мм.. ; 44510000-8 Знаряддя за ДК
021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість9 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 лип. 09:04
Прийом пропозицій17 лип. 09:04 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-000290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя
Оголошено17 лип. 08:41
Прийом пропозицій17 лип. 08:41 – 25 лип. 17:00Очікувана вартість339 855,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-14-011009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожівки, зубило, стамеска, кліщі, плоскогубці, цвяходер, молоток, струбцина, набір ключів, напилки, викрутки, щітка по металу, рівень будівельний, набір пер по дереву (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість24 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro