Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511400-9»
-
ID: UA-2026-08-24-000596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові пластик, граблі віялові дротові металічні, лопата снігова металева, лопата снігова пластмас, льодоруб металевий 200 мм з дерев’яним держаком
Оголошено20 серп. 15:03
Прийом пропозицій20 серп. 15:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 888,89 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові пластик, граблі віялові дротові металічні, лопата снігова металева, лопата снігова пластмас, льодоруб металевий 200 мм з дерев’яним держаком
Оголошено12 серп. 15:36
Прийом пропозицій12 серп. 15:36 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 888,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя для комплектування спеціалізованих автомобілів проєкту «Плече побратима» відповідно до Типового комплекту обладнання, інструментів, оснащення та інших матеріально-технічних засобів спеціалізованого автомобіля
Оголошено11 серп. 16:25
Прийом пропозицій11 серп. 16:25 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість215 192,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-004150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира, лом будівельний, лопата штикова, граблі
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітки,пензлики,валики,свердла,лопати,сокири
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 513,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя різне
Очікувана вартість3 421,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (лопата, граблі, сокира, ножиці садові) для ЗДО №166 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 161,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСокири, ножівки
Оголошено29 лип. 11:18
Прийом пропозицій29 лип. 11:18 – 6 серп. 13:00Очікувана вартість158 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-007976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість976,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання шанцевого інструменту для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість7 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCокира колун Fiskars X25
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі металеві з держаком, Граблі пластмасові з держаком, Граблі розсувні з держаком, Сапа з нержавіючої сталі 160мм з держаком, Вили 4 рогі з держаком, Лопата совкова з держаком, Лопата штикова з держаком, Сокира сталь 800гр, Ножівка по дереву 400мм.. ; 44510000-8 Знаряддя за ДК
021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість9 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира 100г, рулетка 10 м (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість1 106,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 лип. 09:04
Прийом пропозицій17 лип. 09:04 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась