Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511340-0»
-
ID: UA-2026-09-01-003431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя (граблі віялові 22 прути з держаком)
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМакловиця, ножиці для живої огорожі, граблі віялові, держак на граблі, ручка дерев’яна
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість1 569,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 44510000-8 Знаряддя (Сапа, граблі віялові)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛопати, граблі, вила, сапи
Оголошено21 серп. 08:46
Прийом пропозицій21 серп. 08:46 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість443 875,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові пластик, граблі віялові дротові металічні, лопата снігова металева, лопата снігова пластмас, льодоруб металевий 200 мм з дерев’яним держаком
Оголошено20 серп. 15:03
Прийом пропозицій20 серп. 15:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 888,89 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові пластик, граблі віялові дротові металічні, лопата снігова металева, лопата снігова пластмас, льодоруб металевий 200 мм з дерев’яним держаком
Оголошено12 серп. 15:36
Прийом пропозицій12 серп. 15:36 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 888,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-004150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира, лом будівельний, лопата штикова, граблі
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиграблі, держак для граблей
Очікувана вартість855,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні знаряддя та інструменти для ЗДО №154 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (лопата, граблі, сокира, ножиці садові) для ЗДО №166 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 161,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалік велюровий;граблі,Держак до граблів;Свердло до перфоратора за кодом ДК 021:2015 (CPV) : 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по дереву 5/300мм; Граблі пластикові широкі з держаком;Граблі пластикові віялові з держаком; Держак для граблів;Радіаторна щітка для фарбування; Сітка абразивна в асортименті
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість1 477,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіксер будівельний, граблі з держаком (код ДК 021:2015 – 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість351,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі, лом, багор, щітка по металу, шпателі, пістолет для герметику (код ДК 021:2015 – 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові з держаком
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767, 380672202671 ЄДРПОУ:39604270Оголошено28 лип. 10:30
Прийом пропозицій28 лип. 10:30 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Очікувана вартість12 687,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі віялові з держаком нержавіюча сталь
Очікувана вартість8 868,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі віялові з держаком нержавіюча сталь
Очікувана вартість13 303,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro