Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511330-7»
-
ID: UA-2026-08-26-008715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 44510000-8 Знаряддя (Сапа, граблі віялові)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛопати, граблі, вила, сапи
Оголошено21 серп. 08:46
Прийом пропозицій21 серп. 08:46 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість443 875,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-005076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні знаряддя та інструменти для ЗДО №154 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Очікувана вартість12 687,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі металеві з держаком, Граблі пластмасові з держаком, Граблі розсувні з держаком, Сапа з нержавіючої сталі 160мм з держаком, Вили 4 рогі з держаком, Лопата совкова з держаком, Лопата штикова з держаком, Сокира сталь 800гр, Ножівка по дереву 400мм.. ; 44510000-8 Знаряддя за ДК
021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість9 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСапа, пістолет для монтажної піни, щітка по металу, пістолет для герметика, секатор, лопати (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 322,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 лип. 09:04
Прийом пропозицій17 лип. 09:04 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-003829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та інвентар для ремонту господарським способом (сапа, вила, штикова лопата, лопата совкова)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість2 714,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-488_44510000-8 Знаряддя (Ручні знаряддя в асортименті) (Лот №1: 44510000-8 Знаряддя (Ручні знаряддя в асортименті); Лот №2: 44510000-8 Знаряддя (Ручні знаряддя в асортименті))
Оголошено10 лип. 10:26
Прийом пропозицій10 лип. 10:26 – 21 лип. 15:00Очікувана вартість499 624,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-007987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі, викутки, бур, сапи (код ДК 021:2015 – 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість962,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44510000-8 по ДК 021:2015 – Знаряддя (Ручні інструменти різні). РПЗ - 9.51.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 черв. 14:20
Прийом пропозицій25 черв. 14:20 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість986 559,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-011855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпатель 60 світязь, сапа, молотки, набір стамесок, держак для сапи (код ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість1 307,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-012615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість2 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата снігова МААН Польша з держаком, лопата совкова Рельсова сталь з держаком, лопата штикова Рельсова сталь з держаком, сапка залізна 200 мм з держаком, граблі штирові з держаком, віялові граблі зміцнені з держаком, сокира 600 гр. Фіберглас ручка, викрутка двустороння, плоскогубці MERCURY 180
мм, плоскогубці MERCURY 160 мм, ножівка по дереву BARRACUDA, 450 мм, гілкоріз телескоп GARTNER, секатор INTERTOOL FT-1001, лійка садова 10 л. Горизонт, код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 44511120-2 Совкові лопати, 44511110-9 Штикові лопати, 44511330-7 Сапи, 44511340-0 Граблі, 44511400-9 Сокири, 44512800-0 Викрутки, 44512210-7 Обтискні щипці, 44512000-2 Ручні інструменти різні) Очікувана вартість21 837,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 44510000-8 Знаряддя (Сапа)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя (ножівка, сапи, граблі, лопати, секатори)
Очікувана вартість18 156,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя різне
Ім'я:Немченко Дарія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:37411607Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro