Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511200-7»
-
ID: UA-2026-08-21-000367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛопати, граблі, вила, сапи
Оголошено21 серп. 08:46
Прийом пропозицій21 серп. 08:46 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість443 875,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі металеві з держаком, Граблі пластмасові з держаком, Граблі розсувні з держаком, Сапа з нержавіючої сталі 160мм з держаком, Вили 4 рогі з держаком, Лопата совкова з держаком, Лопата штикова з держаком, Сокира сталь 800гр, Ножівка по дереву 400мм.. ; 44510000-8 Знаряддя за ДК
021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість9 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44510000-8 по ДК 021:2015 – Знаряддя (Ручні інструменти різні). РПЗ - 9.51.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 черв. 14:20
Прийом пропозицій25 черв. 14:20 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість986 559,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Знаряддя (міксер, шпатель)
Очікувана вартість690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСадовий інвентар за кодом ДК 021-2015 (CPV) 44510000-8 – Знаряддя
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено18 черв. 17:35
Прийом пропозицій18 черв. 17:35 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість699 556,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-006987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість1 304,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-012376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата штикова гострокінцева, лопата для снігу, вила копальні, граблі штирьові, молоток слюсарний, секатор 220мм, щітка стальна ручна, пістолоет для герметика, пістолет для піни, рівень спиртовий, рулетка (код ДК 021:2015 – 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість4 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-009795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСадовий інвентар за кодом ДК 021-2015 (CPV) 44510000-8 – Знаряддя
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено5 черв. 15:03
Прийом пропозицій5 черв. 15:03 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість699 556,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-03-010116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі, вили, лопата, щітки макловиці, набір сверлд по металу
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-008710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарське знаряддя
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено18 трав. 14:46
Прийом пропозицій18 трав. 14:46 – 26 трав. 08:00Очікувана вартість178 294,39 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-001436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські знаряддя (ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість733,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-003203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСапа, лопати, граблі, секатор, пилка, макловиця, вила, держак
Очікувана вартість3 425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-012154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарчі товари
Очікувана вартість917,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-010584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти різні
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено30 квіт. 16:53
Прийом пропозицій30 квіт. 16:53 – 8 трав. 08:00Очікувана вартість405 254,82 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-008691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-355_44510000-8 Знаряддя (Ручні інструменти)
Оголошено10 квіт. 15:03
Прийом пропозицій10 квіт. 15:03 – 25 квіт. 12:00Очікувана вартість3 053 445,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-014243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВила господарські металеві з дерев’яним держаком, граблі віялові Verto (15G051) з дерев’яним держаком або еквівалент, граблі зубчасті з дерев’яним держаком, льодоруб металевий посилений із металізованою ручкою, сокира JUCO Традиційна з ручкою 0,4 кг Т1017 або еквівалент
Оголошено7 квіт. 18:36
Прийом пропозицій7 квіт. 18:36 – 15 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість57 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-008820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-004076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар-код CPV 44510000-8 по ДК 021:2015 – Знаряддя (Набори інструментів та ручні інструменти садові). РПЗ-9.52
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено31 бер. 11:41
Прийом пропозицій31 бер. 11:41 – 8 квіт. 10:00Очікувана вартість840 542,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-008255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилопата штикова, граблі віялові, вила металеві , флейц потовщений , валік малярний згідно коду ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість2 885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-014184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти та інвентар (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість63 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro