Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511110-9»
-
ID: UA-2026-09-02-001507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата штикова
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (ДК 021:2015: 44510000-8 — Знаряддя)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість2 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛопати, граблі, вила, сапи
Оголошено21 серп. 08:46
Прийом пропозицій21 серп. 08:46 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість443 875,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержак до лопати, лопата (породна, совкова, штикова)
Очікувана вартість4 651,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира, лом будівельний, лопата штикова, граблі
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержак для лопати 40х1200, лопата штикова, штатив, пістолет для монтажної піни
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітки,пензлики,валики,свердла,лопати,сокири
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 513,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Лопата штикова, лещата слюсарні, кирка 2,5 кг., ножівка садова
Очікувана вартість5 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя різне
Очікувана вартість3 421,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (лопата, граблі, сокира, ножиці садові) для ЗДО №166 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 161,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСекатор садовий, плоскогубці, пістолет для піни, щітка по металу, рулетка, лопати (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 202,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата, держак, шурупи
Очікувана вартість425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Очікувана вартість12 687,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя (Знаряддя різне)
Оголошено24 лип. 10:02
Прийом пропозицій24 лип. 10:02 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 998,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-009725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Знаряддя (різальні елементи до плитко різа, ролик відрізний для плитко різа, шпатель, лопатка, сверло, ручка для валика, черенок для лопати)
Очікувана вартість2 073,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі металеві з держаком, Граблі пластмасові з держаком, Граблі розсувні з держаком, Сапа з нержавіючої сталі 160мм з держаком, Вили 4 рогі з держаком, Лопата совкова з держаком, Лопата штикова з держаком, Сокира сталь 800гр, Ножівка по дереву 400мм.. ; 44510000-8 Знаряддя за ДК
021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість9 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro