Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511100-6»
-
ID: UA-2026-08-25-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (ДК 021:2015: 44510000-8 — Знаряддя)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість2 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопати снігоприбиральні
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛопати, граблі, вила, сапи
Оголошено21 серп. 08:46
Прийом пропозицій21 серп. 08:46 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість443 875,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові пластик, граблі віялові дротові металічні, лопата снігова металева, лопата снігова пластмас, льодоруб металевий 200 мм з дерев’яним держаком
Оголошено20 серп. 15:03
Прийом пропозицій20 серп. 15:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 888,89 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилопата
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалік, ванночка, лопата
Очікувана вартість472,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтикові та совкові лопати
Оголошено17 серп. 13:09
Прийом пропозицій17 серп. 13:09 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 679,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГраблі віялові пластик, граблі віялові дротові металічні, лопата снігова металева, лопата снігова пластмас, льодоруб металевий 200 мм з дерев’яним держаком
Оголошено12 серп. 15:36
Прийом пропозицій12 серп. 15:36 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 888,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-004818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата сніг/зерно (рельсова сталь), код ДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержак до лопати, лопата (породна, совкова, штикова)
Очікувана вартість4 651,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСокира, лом будівельний, лопата штикова, граблі
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержак для лопати 40х1200, лопата штикова, штатив, пістолет для монтажної піни
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітки,пензлики,валики,свердла,лопати,сокири
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 513,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Лопата штикова, лещата слюсарні, кирка 2,5 кг., ножівка садова
Очікувана вартість5 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопати
Очікувана вартість1 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя різне
Очікувана вартість3 421,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (лопата, граблі, сокира, ножиці садові) для ЗДО №166 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість2 161,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro