Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44511000-5»
-
ID: UA-2026-09-04-012025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя 44510000-8 за ДК 021:2015 (господарський інвентар та інструменти)
Оголошено4 вер. 16:01
Прийом пропозицій4 вер. 16:01 – 20 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-002914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для зняття ізоляції
Оголошено31 серп. 11:23
Прийом пропозицій31 серп. 11:23 – 9 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-002302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвердло, пластина, полотно стрічкове
Оголошено31 серп. 10:57
Прийом пропозицій31 серп. 10:57 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-29-000140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСкоби для будівельного степлера
Оголошено29 серп. 10:37
Прийом пропозицій3 вер. 11:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнімачі підшипників
Оголошено26 серп. 16:07
Прийом пропозицій26 серп. 16:07 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя
Оголошено26 серп. 15:21
Прийом пропозицій26 серп. 15:21 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалик, ванна малярна 240*284 мм, ванна малярна 305*330 мм, ручка телескопічна 1-1,5м, пензель (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 24910000-6 - Клеї)
Очікувана вартість362,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість537,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі ( 44511340-0), киянка гум.(44512300-5) ( код ДК 021:2015:44510000-8 – Знаряддя)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість470,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата
Очікувана вартість310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивалік з ручкою
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтозапчастини та супутні матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом автотранспортних засобів та дизель-генератора підприємства
Очікувана вартість775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали (44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість476,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМакловиця 140*40, пензлик №2, пензлик №2,5; валік малярний
Очікувана вартість2 744,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість11 463,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРулетка S-Line прогумований корпус (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалики, пензлики, ручки для валиків, ванночки малярні, шпателі (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість4 179,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітки по металу (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість171,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість589,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні знаряддя (код 44510000-8 Знаряддя за ДК 021:2015 ЄЗС)
Очікувана вартість1 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro