Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44500000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-011803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСаморіз DIN 7982 M 4,2x55 A2 PH, Саморіз M3,5x45 без покриття PH
Ім'я:Нагачевська Катерина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300065 ЄДРПОУ:42698051Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-011098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДюбель пластиковий
Оголошено2 вер. 15:56
Прийом пропозицій2 вер. 15:56 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКріпильні матеріали: саморізи, цвяхи, шпильки
Оголошено2 вер. 15:56
Прийом пропозицій8 вер. 15:46 – 11 вер. 15:46 -
ID: UA-2026-09-02-010089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГвинт самонарізний
Оголошено2 вер. 15:26
Прийом пропозицій2 вер. 15:26 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАксесуари для CD профілю, Дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу, одиниця виміру пачка, Аксесуари для CD профілю
Оголошено2 вер. 15:16
Прийом пропозицій2 вер. 15:16 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЦвяхи будівельні
Оголошено2 вер. 15:10
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:40
Прийом пропозицій2 вер. 12:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали
Оголошено2 вер. 11:36
Прийом пропозицій2 вер. 11:36 – 18 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-02-002073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСаморізи з потайною головкою
Оголошено2 вер. 10:19
Прийом пропозицій2 вер. 10:19 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-001818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкоби до будівельного степлеру
Оголошено2 вер. 10:08
Прийом пропозицій2 вер. 10:08 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-001264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаклепки
Оголошено2 вер. 09:44
Прийом пропозицій2 вер. 09:44 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-011333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкоба будівельна
Оголошено1 вер. 18:28
Прийом пропозицій1 вер. 18:28 – 4 вер. 18:30 -
ID: UA-2026-09-01-010594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=6мм, дюбель ялинка d=8мм, дюбель 6х40мм, хомут ПВХ L=100мм, хомут ПВХ L=150мм, хомут ПВХ L=200мм – 44530000-4)
Оголошено1 вер. 16:56
Прийом пропозицій1 вер. 16:56 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм – 44530000-4)
Оголошено1 вер. 16:43
Прийом пропозицій1 вер. 16:43 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШпильки, гайки, шайби і турбогвинти (44530000-4 - Кріпильні деталі)
Оголошено1 вер. 16:23
Прийом пропозицій1 вер. 16:23 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір інструменту Toptul 108 од. (12-ти гранний) GCAI108R1
Оголошено1 вер. 15:49
Прийом пропозицій6 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСокири , за класифікатором ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя
Оголошено1 вер. 15:04
Прийом пропозицій1 вер. 15:04 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-007476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСаморізи з шестигранною головкою для фасадних/покрівельних робіт, колір RAL; Дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу, одиниця виміру штуки; Дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу, одиниця виміру штуки; Саморізи з потайною головкою; Саморізи з напівкруглою головкою; Аксесуари для CD
профілю Оголошено1 вер. 15:00
Прийом пропозицій1 вер. 15:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Оголошено1 вер. 14:47
Прийом пропозицій1 вер. 14:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораІнструменти
Оголошено1 вер. 13:34
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення