Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44482100-3»

  • ID: UA-2026-08-25-000332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44480000-8 Протипожежне обладнання різне

    Ім'я:
    Олена Баланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 08:43

    Прийом пропозицій
    25 серп. 08:43 – 2 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    245 286,02 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-004907-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44480000-8 Протипожежне обладнання різне (Рукав пожежний)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:49

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:49 – 2 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    554 068,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-006676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукав пожежний напірний Д-51мм Клас 3 з 2ГРН-50 AQUASILA

    Ім'я:
    Ступарик Іван Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683323521 ЄДРПОУ:
    41834114
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006443-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шланг пожежний 8 атм

    Ім'я:
    Максюк Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936256358 ЄДРПОУ:
    33258999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-008474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44480000-8 Протипожежне обладнання різне

    Ім'я:
    Олена Баланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 14:51

    Прийом пропозицій
    5 серп. 14:51 – 13 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    245 286,02 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-000126-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    рукав пожежний

    Ім'я:
    Сніжко Павло Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987851552 ЄДРПОУ:
    13940851
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    858,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-002181-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рукава пожежні діаметром 51 мм з ГР-50, тип Т, Ліцензія ДСНС України № 595586, клас 3

    Ім'я:
    Ємельянова Ганна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502122022 ЄДРПОУ:
    45632138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 10:54

    Прийом пропозицій
    31 лип. 10:54 – 8 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    590 640,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-000483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби пожежогасіння

    Ім'я:
    Тетяна Дерев'яненко Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:
    35880938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 260,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-008215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пожежні напірні рукава (Клас 3) d 51, d 77 за кодом ДК 021:2015: 44480000-8 - Протипожежне обладнання різне

    Ім'я:
    Олександр Лавренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991844873 ЄДРПОУ:
    37891124
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 15:10

    Прийом пропозицій
    9 лип. 15:10 – 17 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    175 864,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-002780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля пожежних рукавів

    ЄДРПОУ:
    07944046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    63 216,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-002472-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукав пожежний напірний д.51 (L-20м Клас 3)

    Ім'я:
    Козачинська Анна Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671937921 ЄДРПОУ:
    41293708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 580,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-002793-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шланг пожежний

    Ім'я:
    Морозевич Оксана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990309007 Факс:
    +380385993301
    ЄДРПОУ:
    37330303
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    728,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-005600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рукава пожежні діаметром 32 мм, 38 мм та 51 мм

    Ім'я:
    Ємельянова Ганна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502122022 ЄДРПОУ:
    45632138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 12:31

    Прийом пропозицій
    30 черв. 12:31 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 382 570,40 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-002892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рукави

    Ім'я:
    Олексій Козловський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 10:49

    Прийом пропозицій
    26 черв. 10:49 – 6 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    247 488,13 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-002767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    пожежні шланги

    Ім'я:
    Карпінська Лілія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380323821817 ЄДРПОУ:
    04055995
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 938,79 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-002409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шланг пожежний 2" білий без фітинга

    Ім'я:
    Інна Столяр
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982723305 ЄДРПОУ:
    45170860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-002727-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    рукав пожежний

    Ім'я:
    Сніжко Павло Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987851552 ЄДРПОУ:
    13940851
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 480,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-011057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015 код 44480000-8 Протипожежне обладнання різне (Рукава пожежні)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 15:34

    Прийом пропозицій
    13 черв. 00:00 – 17 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    49 288,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-09-007595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Антон Панков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт:
    https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
    ЄДРПОУ:
    39609111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 955,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-002952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44480000-8 Протипожежне обладнання різне (Рукав пожежний)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 10:39

    Прийом пропозицій
    4 черв. 10:39 – 19 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    29 520,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 37 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro