Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44470000-5»
-
ID: UA-2026-08-25-011112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для благоустрою населених пунктів: дощоприймач чавунний 540х940 прямокутний важкий магістральний з замком (С250) та косою лінією
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено25 серп. 16:03
Прийом пропозицій25 серп. 16:03 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-009455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита чавунна глуха 710*410 17,5кг, ДК 021:2015: 44470000-5 — Чавунні вироби
Ім'я:Чубенко АлінаE-mail: [email protected] Телефон: +380686286810, +380473520048 ЄДРПОУ:38950515Очікувана вартість2 597,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 44470000-5 - Чавунні вироби
Очікувана вартість9 617,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита для печі чавунна
Ім'я:Коваль Сніжана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544422030 ЄДРПОУ:40898533Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиколосникова решітка РК-3 300*205
Ім'я:Гайдук Марія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324423515 Факс:+380324423515ЄДРПОУ:02144660Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44470000-5 Чавунні вироби (плита чавунна з кружками 71*41)
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита чавунна, дверцята чавунні подвійні.
Ім'я:Соловей Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687230703 Факс:+380384721132ЄДРПОУ:40215304Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовка до опалювального сезону (Колосник 450*120 для котла)
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита чавунна двох комфортна, плита чавунна одно комфортна
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для ремонту водомережі
Ім'я:Андрій КосенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380662698618, +380542618171 Веб сайт: ЄДРПОУ:08565115Очікувана вартість22 644,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод за ДК 021:2015: 44470000-5 Чавунні вироби (плита 2-х кофорочна чавунна Булат 18кг, дверцята топкові чавунні Жар-птиця, колосник решітка 300х200 мм посилена 4,6 кг)
Очікувана вартість4 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧавунні вироби (ДК 021:2015 - 44470000-5) Решітка колосникова 435*215 (10кг) жаростійка
Очікувана вартість6 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоно кран
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита чавунна
Ім'я:Соловей Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687230703 Факс:+380384721132ЄДРПОУ:40215304Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44470000-5 Чавунні вироби
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк чавунний каналізаційний
Очікувана вартість7 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверки чавунні, колоснік чавунний, рушта
Очікувана вартість2 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер
Очікувана вартість9 705,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверка спарена 485х270 мм - 2 шт., решітка-колісник 205х300 мм - 2 шт.
Очікувана вартість4 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛюки та дощоприймачі (ДК 021:2015 - 44470000-5 Чавунні вироби)
Оголошено19 серп. 22:22
Прийом пропозицій19 серп. 22:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 678 516,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто