Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44442000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44440000-6 Вальниці (Підшипники для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено31 серп. 17:37
Прийом пропозицій31 серп. 17:37 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0359_ВО) Підшипник роликовий конічний
Ім'я:Ковалішина Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097353 ЄДРПОУ:41022900Оголошено31 серп. 15:13
Прийом пропозицій31 серп. 15:13 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-004672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено27 серп. 12:06
Прийом пропозицій27 серп. 12:06 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-19-007904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипник 30315 (7315)(30315) TM SPZ
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44440000-6 Вальниці
Оголошено19 серп. 11:59
Прийом пропозицій19 серп. 11:59 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість113 632,64 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено19 серп. 10:42
Прийом пропозицій19 серп. 10:42 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість511 267,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипник 30212, підшипник №310
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість1 305,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 44440000-6 – Вальниці)
Очікувана вартість4 398,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого і невиробничого обладнання (ДК 021:2015: 44440000-6 - Вальниці)
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники (різні)
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено17 серп. 12:01
Прийом пропозицій17 серп. 12:01 – 25 серп. 13:00Очікувана вартість9 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-000625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено17 серп. 09:22
Прийом пропозицій17 серп. 09:22 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 612,41 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено14 серп. 15:18
Прийом пропозицій14 серп. 15:18 – 22 серп. 22:00Очікувана вартість909 035,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено14 серп. 11:38
Прийом пропозицій14 серп. 11:38 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість203 133,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-003465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено14 серп. 11:12
Прийом пропозицій14 серп. 11:12 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 110,68 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 44440000-6 по ДК 021:2015 - Вальниці (Роликові вальниці). РПЗ - 9.324
Оголошено14 серп. 10:36
Прийом пропозицій14 серп. 10:36 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість3 044 176,15 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-002319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено14 серп. 10:29
Прийом пропозицій14 серп. 10:29 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість131 562,76 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-008327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено12 серп. 15:11
Прийом пропозицій12 серп. 15:11 – 20 серп. 15:08Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипник 32207, підшипник 6000-2RS
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість417,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВальниці (підшипники) (Львівське надлісництво)
Оголошено11 серп. 14:30
Прийом пропозицій11 серп. 14:30 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість218 514,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-004136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники
Ім'я:ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено10 серп. 12:07
Прийом пропозицій10 серп. 12:07 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість127 438,58 грн
без ПДВПропозиції розглянуто