Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44441000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-010468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, Volkswagen CADDY
Оголошено4 вер. 15:10
Прийом пропозицій4 вер. 15:10 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-011603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44440000-6 Вальниці (Підшипники для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено31 серп. 17:37
Прийом пропозицій31 серп. 17:37 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-17-000625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено17 серп. 09:22
Прийом пропозицій17 серп. 09:22 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 612,41 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено14 серп. 15:18
Прийом пропозицій14 серп. 15:18 – 22 серп. 22:00Очікувана вартість909 035,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено14 серп. 11:38
Прийом пропозицій14 серп. 11:38 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість203 133,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-003465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено14 серп. 11:12
Прийом пропозицій14 серп. 11:12 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 110,68 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено14 серп. 10:29
Прийом пропозицій14 серп. 10:29 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість131 562,76 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-007291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВальниці (підшипники) (Львівське надлісництво)
Оголошено11 серп. 14:30
Прийом пропозицій11 серп. 14:30 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість218 514,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-005165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено7 серп. 12:16
Прийом пропозицій7 серп. 12:16 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 644,64 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-004139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники в асортименті
Оголошено7 серп. 11:37
Прийом пропозицій7 серп. 11:37 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість197 527,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-001028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипники
Ім'я:Лавор Олександр ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Очікувана вартість40 982,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипники
Очікувана вартість1 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-014398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВальниці
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено3 черв. 21:34
Прийом пропозицій3 черв. 21:34 – 11 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 150 173,86 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-006605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипник маточини, (код ДК 021:2015 44440000-6 Вальниці)
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-008394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники до автобусів, код 44440000-6 за ДК 021:2015 «Вальниці»
Оголошено27 трав. 14:23
Прийом пропозицій27 трав. 14:23 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 426 622,53 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-015045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипники
Очікувана вартість5 004,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-006191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники
Ім'я:Маліцький Петро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777923 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено20 трав. 12:33
Прийом пропозицій20 трав. 12:33 – 28 трав. 10:00Очікувана вартість29 874,31 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-005710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники до автобусів, код 44440000-6 за ДК 021:2015 «Вальниці»
Оголошено20 трав. 12:10
Прийом пропозицій20 трав. 12:10 – 29 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 706 829,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-010357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники до трамваїв, код 44440000-6 за ДК 021:2015 «Вальниці»
Оголошено19 трав. 15:08
Прийом пропозицій19 трав. 15:08 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 340 468,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-006605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники
Ім'я:Маліцький Петро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777923 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено12 трав. 12:33
Прийом пропозицій12 трав. 12:33 – 20 трав. 13:00Очікувана вартість40 982,69 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась