Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44425200-7»
-
ID: UA-2026-08-24-005189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка 100 (біконіт,фланц 161*106),Прокладка 80 (біконіт,фланц 141*87)
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка бачок/унітаз
Очікувана вартість40,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакля, прокладки, скотч
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість689,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладки резинові
Очікувана вартість64,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (с.Михайлівка)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість65,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-009640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові прокладки
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість156,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-20-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанжета штока Kastas
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість308,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-007906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44420000-0 Будівельні товари (Кільце ущільнювальне для індикатора тиску та інше)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено18 черв. 14:09
Прийом пропозицій18 черв. 14:09 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 865,61 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-000453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКільце, жидк. фум, уніпак, прокладки, фум стрічка
Очікувана вартість287,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-000560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУщільнювачі
Очікувана вартість372,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-001151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові прокладки
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-05-28-009175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44420000-0 Будівельні товари (Кільце ущільнювальне для індикатора тиску та інше)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено28 трав. 15:13
Прийом пропозицій28 трав. 15:13 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 865,61 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-012574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнювачі, стрічки
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено27 трав. 16:33
Прийом пропозицій27 трав. 16:33 – 4 черв. 08:00Очікувана вартість671 251,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-006414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста Unipak 250 г -1шт;Нитка HENKEL Loctite 55поліамідная 50м (523277) -2шт;Резина под унитаз -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові прокладки
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-16-000172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка 1/2 силікована
Очікувана вартість2,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-010799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКільце, пакля, уніпак, прокладки, скотч, фум стрічка
Очікувана вартість1 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-014855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка резинова р1, Прокладка резинова р1/2, прокладка резинова р3/4, прокладка картон р3/4
Очікувана вартість184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro