Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44424300-1»
-
ID: UA-2026-08-27-007249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка сигнальна
Очікувана вартість75,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка сигнальна
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка огороджувальна сигнальна
Очікувана вартість3 310,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44420000-0 Будівельні товари Стрічки в асортименті (Південне ТУОМ)
Оголошено19 серп. 10:17
Прийом пропозицій19 серп. 10:17 – 27 серп. 11:00Очікувана вартість28 845,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-000522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари Огороджувальні засоби для Східного ТУОМ
Очікувана вартість20 846,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44424300-1 Світловідбивні стрічки
Очікувана вартість570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44420000-0 Будівельні товари (люк пластиковий В125)
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛента сигнальна
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість112,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисигнальна стрічка
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44420000-0 Будівельні товари Огороджувальні засоби (Західне ТУОМ)
Оголошено3 серп. 14:34
Прийом пропозицій3 серп. 14:34 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість189 249,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигнальна стрічка
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість689,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44420000-0 Будівельні товари Огороджувальні засоби для Східного ТУОМ
Ім'я:Шульга Андрій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442383753 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено15 лип. 11:43
Прийом пропозицій15 лип. 11:43 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість17 372,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-011463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та запасні частини до пожежних автомобілів
Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44420000-0 Будівельні товари Стрічки в асортименті (для БудРем)
Оголошено8 лип. 14:24
Прийом пропозицій8 лип. 14:24 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість5 966,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-009586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисигнальна стрічка
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість230,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-006664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигнальна лента
Очікувана вартість86,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-010169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітловідбивна стрічка біло-червона рулон 50 м, ширина 5 см
Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка сигнальна 50мм*100м, стрічка двобічна на ПП основі 38мм*5м
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість81,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro