Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44423760-6»

  • ID: UA-2026-08-31-008987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк метал.протипожеж.

    Ім'я:
    Кукоцька Валентина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:
    41829167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 560,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44420000-0 Будівельні товари (Люк ревізійний пластик 200 x400 мм, Ущільнювач Д(подвійний) м.п білий 10-771)

    Ім'я:
    Марина Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт:
    https://sumy-tmo.mvs.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08733899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    304,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004028-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дощоприймачі зливостічного колодязя чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44423760-6 «Технологічні люки»; люки оглядового колодязя чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44423740-0 «Кришки оглядових колодязів»

    Ім'я:
    Рябуха Андрій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577071091 ЄДРПОУ:
    34953769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 11:44

    Прийом пропозицій
    12 серп. 11:44 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 217 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-10-000216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    люк підлоговий Home103*63,103*78,

    Ім'я:
    Леся Дячок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975883642 ЄДРПОУ:
    23885745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-007259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дощоприймачі зливостічного колодязя чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44423760-6 «Технологічні люки»; люки оглядового колодязя чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44423740-0 «Кришки оглядових колодязів»

    Ім'я:
    Рябуха Андрій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577071091 ЄДРПОУ:
    34953769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 15:22

    Прийом пропозицій
    31 лип. 15:22 – 8 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 217 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-010201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015- 44420000-0 Будівельні товари (Люк каналізаційний для Лешнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. Бродівської міської ради)

    Ім'я:
    Гром'як Руслана Зіновіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663519622 ЄДРПОУ:
    44143490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-008909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Металопластикова конструкція Люк даховий 830*830

    Ім'я:
    Зоя Кузьмук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964977258 Веб сайт:
    http://www.osvitasl.km.ua/
    ЄДРПОУ:
    04591452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-000150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ревізійні дверцята 200х300 мм МініМакс; Ревізійні дверцята 200х250 мм МініМакс; Ревізійні дверцята 150х200 мм МініМакс; Ревізійні дверцята 200х200 мм МініМакс; Ревізійні дверцята 250х350 мм МініМакс

    Ім'я:
    Дерев′янко Сергій Владиславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:
    14321955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 398,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-013527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Люк ревізійний на вулицю, згідно ДК 021:2015 - 44420000-0 Будівельні товари (44423760-6 Технологічні люки)

    Ім'я:
    Христина Ярмолюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975700714 Веб сайт:
    http://lv.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38244006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 18:07

    Прийом пропозицій
    18 черв. 18:07 – 26 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    12 900,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-22-002662-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк технологічний

    Ім'я:
    Юлія Шпак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457553338 ЄДРПОУ:
    01994422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    265,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-09-000382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари господарського призначення

    Ім'я:
    Віталій Машук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442560383 Веб сайт:
    https://health.mvs.gov.ua/poliklinika
    ЄДРПОУ:
    08735095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 582,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-28-011940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44420000-0 Будівельні товари (Люк ревізійний. пластик 150х200мм, Стрем'янка металева WORKS 8 сход)

    Ім'я:
    Марина Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт:
    https://sumy-tmo.mvs.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08733899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 290,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-07-004218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк сантехнічний

    Ім'я:
    Віталій Гульчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661197723 Веб сайт:
    http://www.medregion-zas.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    02005711
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    405,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-000997-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк технологічний 275х425 мм, з фланцем 250х400 мм

    Ім'я:
    Олена Петрик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612229850 ЄДРПОУ:
    05536544
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    829,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-06-001135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк підлоговий

    Ім'я:
    Туровчик Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544920338 Факс:
    +380544921514
    ЄДРПОУ:
    05537526
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-05-002918-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    люк підлоговий для нпц

    Ім'я:
    Туровчик Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544920338 Факс:
    +380544921514
    ЄДРПОУ:
    05537526
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 980,56 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-02-015913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Люки ревізії сантехнічні 1000х500 мм за кодом ДК 021:2015 44420000-0 Будівельні товари

    Ім'я:
    Янко Богдан Зіновійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505243246 ЄДРПОУ:
    23311659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 груд. 2025 15:57

    Прийом пропозицій
    2 груд. 2025 15:57 – 10 груд. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-11-14-012169-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк Євро Д-400 чорний з комплектом запірного механізму

    Ім'я:
    Радіон СУРЖИКОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673094086 ЄДРПОУ:
    36833790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 953,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-10-007979-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Люк металевий протипожежний

    Ім'я:
    Валентина Супрунець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995698521 ЄДРПОУ:
    22558731
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 080,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-31-007180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Люки каналізаційні

    Ім'я:
    Муштук Олена Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 жовт. 2025 13:53

    Прийом пропозицій
    31 жовт. 2025 13:53 – 14 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    2 022 735,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 7 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro