Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44423700-8»
-
ID: UA-2026-08-26-007128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛюки та інше
Оголошено26 серп. 13:47
Прийом пропозицій26 серп. 13:47 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк метал.протипожеж.
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість55 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикришка каналізаційна з люком
Очікувана вартість5 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаналізаційні люки
Ім'я:Контек Ірина МиронівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322270740 Факс:+380322270645ЄДРПОУ:35665078Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилюк чавунний
Ім'я:Андрій Голючик-ЛуценкоE-mail: [email protected] Телефон: +380968711914, +380633044267 ЄДРПОУ:36595337Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк полімерпіщаний 12,5т чорний
Очікувана вартість1 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк каналізаційний
Очікувана вартість1 665,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 44420000-0 - Будівельні товари
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк 4,5 т чорний d=78 L=10
Ім'я:Скидан Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987997797 Факс:+380373922631ЄДРПОУ:04062156Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк ,піна монтажна
Очікувана вартість10 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015 – 44423710-1 (Каналізаційні люки)
Очікувана вартість11 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари (Люк ревізійний пластик 200 x400 мм, Ущільнювач Д(подвійний) м.п білий 10-771)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість304,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари
Очікувана вартість13 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаналізаційні люки
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 44420000-0 БУДІВЕЛЬНІ ТОВАРИ (ЛЮКИ КАНАЛІЗАЦІЙНІ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено12 серп. 13:24
Прийом пропозицій12 серп. 13:24 – 20 серп. 20:00Очікувана вартість3 929 239,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-004028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДощоприймачі зливостічного колодязя чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44423760-6 «Технологічні люки»; люки оглядового колодязя чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44423740-0 «Кришки оглядових колодязів»
Оголошено12 серп. 11:44
Прийом пропозицій12 серп. 11:44 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 217 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-003510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилюк садовий каналізаційний
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари
Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари (Люк каналізаційний 4,5т зелений (44423710-1 Каналізаційні люки))
Очікувана вартість12 000,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилюк підлоговий Home103*63,103*78,
Очікувана вартість20 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro