Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44423400-5»
-
ID: UA-2026-08-27-011991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеморіальні дошки (іменні таблички)
Оголошено27 серп. 17:06
Прийом пропозицій27 серп. 17:06 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44420000-0 – будівельні товари (вказівники із назвами вулиць та номерних знаків) (ДК 021:2015: 44423460-3 – адресні вивіски)
Оголошено25 серп. 14:50
Прийом пропозицій25 серп. 14:50 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-004043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІменна табличка 250х450 (ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари)
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44423450-0 Іменні таблички: Таблички різних розмірів
Очікувана вартість2 518,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдресні покажчики з підсвіткою - 44423460-3
Ім'я:Анастасія БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380631881246 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеморіальна таблиця учаснику бойових дій
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-08-31-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВказівник 1*1,5 для будинку культури с. Чагор Чагорської територіальної громади
Очікувана вартість9 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеморіальні плити(іменні таблички з пластика)
Очікувана вартість45 289,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТабличка на двері
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВказівні вивіски та супутні вироби
Очікувана вартість4 962,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеморіальна таблиця
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари (іменні таблички)
Очікувана вартість30 520,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички ДК 021-2015 (CPV) 44423400-5 - Вказівники та супутні вироби
Ім'я:Філоненко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380457726499 Факс:+380457726499ЄДРПОУ:44072252Очікувана вартість786,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та встановлення меморіальних дошок
Ім'я:Третьякова Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457457031 ЄДРПОУ:44253563Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційна табличка (фасадна)
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродавець передає у власність, а Покупець відповідним чином приймає матеріали та оплачує інформаційні послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції - Таблички кабінетні розміром 40х30 см на двері у кількості 1 шт., по ціні за одиницю 400,00 грн., таблички настільні розміром 15х15 см
на двері у кількості 2 шт., по ціні за одиницю 300,00 грн, таблички кабінетні розміром 15х15 см на двері у кількості 2 шт., по ціні за одиницю 200,00 грн (код ДК 021:2015:44423450-0 «Іменні таблички») (надалі - «Товар»). Загальна сума даного Договору становить 1 400,00 грн (Одна тисяча чотириста грн. 00 коп.) без ПДВ. Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання предметів ритуальної належності (меморіальні дошки) за ДК 021:2015 44420000-0 - Будівельні товари
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари ( Іменні таблички "Алеї надії" )
Очікувана вартість33 912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТабличка адресна алюмінієво-композитна з прямим УФ-друком за ДК 021:2015 44423450-0 - Іменні таблички
Оголошено25 серп. 22:42
Прийом пропозицій25 серп. 22:42 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість387 750,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-014015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання бронзових табличок для встановлення на постаменті «Пам’ятника захисникам фортеці Полтави та коменданту О. С. Келіну» (пам’ятник на Мазурівці) (таблички з меморіальним написом для фасадної та тильної частини, художньо-геральдична плита «Елементи сучасного герба міста Полтави з мотивами
укріплень Полтавської фортеці») Ім'я:Сальнікова Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953883799 ЄДРПОУ:02223902Оголошено25 серп. 21:48
Прийом пропозицій25 серп. 21:48 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість391 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась