Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44423200-3»

  • ID: UA-2026-08-26-012623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Штурмова телескопічна драбина за кодом ДК 021:2015 – 44420000-0 Будівельні товари (44423200-3 — Драбини)

    Ім'я:
    Кравець Наталія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332742488 ЄДРПОУ:
    40108604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:00

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:00 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    247 460,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-002216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44420000-0 Будівельні товари Драбини підвісні (для БудРем)

    Ім'я:
    Сисоєва Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935415288 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:22

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:22 – 2 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    910 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-11-07-010195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Драбина

    Ім'я:
    Стрілка Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487342843 ЄДРПОУ:
    44005631
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лист. 2025 14:33

    Прийом пропозицій
    7 лист. 2025 14:33 – 15 лист. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    драбина алюмінієва трьохсекційна 3/12 ступенів

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 892,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбина-стрем'янка сталева 7 ступенева GRAD, драбина-стрем'янка сталева 5 ступенева GRAD, стрічка клейка прозора 45 мм×200 м 38 мкм

    Ім'я:
    Ольга Котова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050514 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбина 180см

    Ім'я:
    Юлія Шульга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678793465 Веб сайт:
    https://shabivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04378043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Малярна клейка стрічка Преміум 38ммх50м, фасад 400-020; Скоч малярний 48мм 20м S; Скоч малярний 19мм 20м; Стрем’янка Алюмінієва Drogo на 6 сходинок

    Ім'я:
    Ірина Миколаївна Федак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 118,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44423200-3 (Драбини)

    Ім'я:
    Бичова Людмила Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661551797 ЄДРПОУ:
    40460848
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 100,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010236-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбина, Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (44423220-9 Розкладні драбини)

    Ім'я:
    Таїса Шаповал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт:
    http://polvet.gov.ua/en/main-page/
    ЄДРПОУ:
    40358617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 020,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007161-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбини

    Ім'я:
    Олександр Баковецький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674558700 ЄДРПОУ:
    44700160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 685,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 44423200-3 Драбини: Драбина шарнірна алюмінієва Dnipro-M MP-64 4х4

    Ім'я:
    Сергій Харченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684443715 ЄДРПОУ:
    02141680
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 795,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-002372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44423220-9 Розкладні драбини (стремянка 5 сход.)

    Ім'я:
    Тетяна Бутко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988572808 ЄДРПОУ:
    04414388
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 820,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-002220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Телескопічна драбина TELESTEPS Rescue Line Military, 13 сходинок, 4.1м., у кількості 2 шт.

    Ім'я:
    Андрій Щадей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342590588 ЄДРПОУ:
    20001579
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 992,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011097-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбина пластикова складна одностороння 2сх 150кг UNI, 470*435*600, KUL4560. Kistenberg

    Ім'я:
    Дуда Ігор Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962925149 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 485,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стремянка "ТЕХНОЛОГ" кругл. (8 сход.)

    Ім'я:
    Галина Шляхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:
    41184953
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 080,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-010732-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбини (стрем'янка металева 5 сх.)

    Ім'я:
    Людмила Козерацька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687390443 ЄДРПОУ:
    39494287
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбину Трансформер ДК 021:2015: 44423220-9 (розкладні драбини)

    Ім'я:
    Віталій Корнєєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975337884 ЄДРПОУ:
    41783306
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбина алюмінієва

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драбини

    Ім'я:
    Пігур Ірина Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324850864 Факс:
    +380324850864
    ЄДРПОУ:
    30293061
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 999,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    драбина (ДК 021:2015 -44420000-0 - Будівельні товари)

    Ім'я:
    Трачук Алла Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966249082 ЄДРПОУ:
    04403309
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 202 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro