Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44421722-4»
-
ID: UA-2026-09-02-003552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Ім'я:Підгородецька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість11 229,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари (Скриня для ключів) 44420000-0
Очікувана вартість1 017,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДюбеля, ґрунтовка та інше
Оголошено23 лип. 13:56
Прийом пропозицій23 лип. 13:56 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість1 204 293,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-005343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротиударний кейс
Оголошено8 черв. 12:33
Прийом пропозицій8 черв. 12:33 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість40 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-003453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДюбеля, ґрунтовка та інше
Оголошено2 черв. 11:04
Прийом пропозицій2 черв. 11:04 – 10 черв. 10:00Очікувана вартість1 439 471,96 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-13-000957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДюбеля, ґрунтовка та інше
Оголошено13 квіт. 09:59
Прийом пропозицій13 квіт. 09:59 – 29 квіт. 10:00Очікувана вартість1 439 471,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-16-001632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Оголошено16 бер. 10:11
Прийом пропозицій16 бер. 10:11 – 24 бер. 08:00Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-02-008488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДюбеля, ґрунтовка та інше
Оголошено2 лют. 14:25
Прийом пропозицій2 лют. 14:25 – 10 лют. 10:00Очікувана вартість1 325 398,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-28-009068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейс PRO LUX FC280 CASE
Очікувана вартість49 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-005259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Очікувана вартість20 323,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-010174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість960,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-17-003512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирековий кейс на колесах
Очікувана вартість147 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-21-006973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямирековий кейс на колесах
Оголошено21 серп. 2025 14:26
Прийом пропозицій21 серп. 2025 14:26 – 29 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість155 120,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-21-005485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямибудівельні товари (44421722 -4– кейси із замком)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено21 серп. 2025 12:48
Прийом пропозицій21 серп. 2025 12:48 – 29 серп. 2025 08:00Очікувана вартість83 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-23-011330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереносні кейси для проведення виїзних брифінгів
Ім'я:Юрій СтоянськийE-mail: [email protected] Телефон: +380676450568, +380442803105 ЄДРПОУ:22999961Очікувана вартість132 023,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-03-002151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикейс гітарний
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-14-010103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикейс Makpac
Очікувана вартість4 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-005812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 44421722-4 Кейси із замком
Очікувана вартість1 377,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-03-015955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганайзери для зберігання дрібних деталей та інструментів
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382670456 Факс:+380382670456ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість6 331,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-29-007752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикейси з замком
Очікувана вартість14 952,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro