Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44421720-0»

  • ID: UA-2026-09-03-004115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шафа металева

    Ім'я:
    Тимошенко Микита Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:
    14321955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 11:19

    Прийом пропозицій
    3 вер. 11:19 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    22 700,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 23 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010288-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шафа архівна для документів

    Ім'я:
    Артем Лещенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633810482 ЄДРПОУ:
    26637195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:25 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    80 252,53 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 23 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003552-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)

    Ім'я:
    Підгородецька Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 229,66 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафи металеві для зберігання зброї

    Ім'я:
    Лілія Соколова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675636499 ЄДРПОУ:
    40109126
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    123 186,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні товари (Скриня для ключів) 44420000-0

    Ім'я:
    Ліщенко Наталія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664200159 ЄДРПОУ:
    42735012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 017,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:44420000-0 - Будівельні товари (Шафа металева дворівнева з полицею ШОМ нп 2/30/3 (180х90х50))

    Ім'я:
    Едуард Оскольський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 814,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Скриня для ключів згідно коду ДК 021:2015:44420000-0 Будівельні товари

    Ім'я:
    Гаджієва-Недашківська Таміла Шахваладівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-005818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа металева із замком

    Ім'я:
    Віталій Яякименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975209886 ЄДРПОУ:
    38189181
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 112,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-011525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шафи металеві для зберігання зброї

    Ім'я:
    Ольга Волошина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:51

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:51 – 25 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    639 923,85 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-000606-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шафа архівна металева

    Ім'я:
    Дворник Євгеній Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931511878 ЄДРПОУ:
    26642032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 09:06

    Прийом пропозицій
    20 серп. 00:00 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 300,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-009709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44421720-0 Шафи із замком

    Ім'я:
    Марина КРУПСЬКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993608715 ЄДРПОУ:
    43965125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 118,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-011883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Металеві шафи - 44421720-0

    Ім'я:
    Анастасія Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631881246 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-003147-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шафа архівна металева

    Ім'я:
    Світлана Фельцан
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675280856 ЄДРПОУ:
    26642032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 11:06

    Прийом пропозицій
    8 серп. 11:00 – 13 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 300,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-29-006966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафи архівні канцелярські

    Ім'я:
    Олена Хомутова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442871747 Веб сайт:
    https://webportal.nrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00063928
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 960,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-001922-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа архівна канцелярська металева ШМР-18

    Ім'я:
    Формазюк Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332742488 ЄДРПОУ:
    40108604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-006535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дюбеля, ґрунтовка та інше

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:56

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:56 – 31 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 204 293,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-18-000312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шафа металева для зберігання документів

    Ім'я:
    Павло Шестухін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380944706286 ЄДРПОУ:
    08081972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лип. 12:40

    Прийом пропозицій
    23 лип. 00:00 – 25 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 240,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-010389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Металева шафа для зброї

    Ім'я:
    Андрій Паливода
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506125335 ЄДРПОУ:
    26613390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 17:21

    Прийом пропозицій
    23 лип. 17:13 – 28 лип. 17:13
    Очікувана вартість

    493 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-004781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафи для зберігання зброї

    Ім'я:
    Галина Капітан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382699820 ЄДРПОУ:
    42335958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 720,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-011365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа архівна ШМБ-21 1800х800х390

    Ім'я:
    Черняга Юрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250489 ЄДРПОУ:
    26643267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 176,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro