Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44421710-7»
-
ID: UA-2026-08-19-003484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для санперепускників
Оголошено19 серп. 11:11
Прийом пропозицій19 серп. 11:11 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість9 296 768,32 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-06-25-010445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для санперепускників
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено25 черв. 15:44
Прийом пропозицій25 черв. 15:44 – 6 лип. 14:00Очікувана вартість9 598 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-04-24-008690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамери зберігання
Оголошено24 квіт. 2023 15:47
Прийом пропозицій24 квіт. 2023 15:47 – 16 трав. 2023 14:00Очікувана вартість2 890 769,71 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-02-11-011562-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-15-012800-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 44420000-0 Будівельні товари
Очікувана вартість49 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-08-01-002054-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамери зберігання речей відвідувачів - згідно з ДК021-2015 - 44421710-7 (камери зберігання речей відвідувачів)
Очікувана вартість116 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro