Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44421500-2»
-
ID: UA-2026-08-28-011942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Двері протипожежні» Код ДК 021:2015 — 44420000-0 Будівельні товари
Оголошено28 серп. 22:20
Прийом пропозицій28 серп. 22:20 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері вхідні металеві 960*2050
Очікувана вартість19 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері броньовані
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері захисні Д-1
Оголошено8 лип. 15:38
Прийом пропозицій8 лип. 15:38 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість223 432,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-010427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-004205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Двері металопластикові» код ДК 021-2015: ДК 021 2015-44420000-0 Будівельні товари
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено4 черв. 11:16
Прийом пропозицій4 черв. 11:16 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 650,56 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-012739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталеві вогнетривкі двері
Оголошено2 черв. 16:50
Прийом пропозицій2 черв. 16:50 – 10 черв. 16:46Очікувана вартість44 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-005122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві двері
Очікувана вартість39 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-003885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві двері розмір 2,10*1,20 (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 44420000-0 - Будівельні товари)
Очікувана вартість17 373,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-014249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрабини, герметик та люк
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість40 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрмовані двері 690х2080 — 1 шт.; Армовані двері 840х2080 — 1 шт.; Армовані двері 900х2050 — 1 шт.; Армовані двері 1280х1940 — 1 шт.
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-005292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБроньовані двері
Оголошено29 квіт. 12:18
Прийом пропозицій29 квіт. 12:18 – 7 трав. 13:00Очікувана вартість972 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-004787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Двері металопластикові» код ДК 021-2015: ДК 021 2015-44420000-0 Будівельні товари
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено24 квіт. 11:33
Прийом пропозицій24 квіт. 11:33 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 650,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-22-012394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар для встановлення або заміни дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками
Очікувана вартість23 364,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-012320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБроньовані двері вогнестійкі
Оголошено21 квіт. 17:15
Прийом пропозицій21 квіт. 17:15 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість216 609,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-15-003414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари (двері вхідні армовані).
Очікувана вартість48 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежні двері для щитової електромереж
Очікувана вартість16 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-012120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБроньовані двері вогнестійкі
Оголошено30 бер. 19:40
Прийом пропозицій30 бер. 19:40 – 7 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість216 609,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-27-010133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБроньовані двері вогнестійкі (ДК 021:2015 44421500-2)
Оголошено27 бер. 15:35
Прийом пропозицій27 бер. 15:35 – 4 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість170 267,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-26-013363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби рамні алюмінієві армовані (для ліцею Невицький замок) (додаткові кошти)
Очікувана вартість20 969,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro