Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44421000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-004115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа металева
Оголошено3 вер. 11:19
Прийом пропозицій3 вер. 11:19 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа архівна для документів
Оголошено31 серп. 16:25
Прийом пропозицій31 серп. 16:25 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Двері протипожежні» Код ДК 021:2015 — 44420000-0 Будівельні товари
Оголошено28 серп. 22:20
Прийом пропозицій28 серп. 22:20 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Ім'я:Підгородецька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість11 229,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафи металеві для зберігання зброї
Очікувана вартість123 186,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44420000-0 Будівельні товари
Очікувана вартість40,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари (Скриня для ключів) 44420000-0
Очікувана вартість1 017,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСейфи, код за ДК 021:2015- 44421300-0
Очікувана вартість13 815,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44420000-0 - Будівельні товари (Шафа металева дворівнева з полицею ШОМ нп 2/30/3 (180х90х50))
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Очікувана вартість83 814,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері вхідні металеві 960*2050
Очікувана вартість19 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСейф за кодом ДК 021:2015:44421300-0 Сейфи
Очікувана вартість5 243,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44420000-0 Будівельні товари Шафа для зберігання ключів навісна (Східне ТУОМ)
Оголошено20 серп. 10:58
Прийом пропозицій20 серп. 10:58 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість9 215,64 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-011877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера для зберігання із замком та сейф
Очікувана вартість20 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкриня для ключів згідно коду ДК 021:2015:44420000-0 Будівельні товари
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа металева із замком
Очікувана вартість86 112,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для санперепускників
Оголошено19 серп. 11:11
Прийом пропозицій19 серп. 11:11 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість9 296 768,32 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-001439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСейфи
Очікувана вартість8 360,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-08-17-011525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи металеві для зберігання зброї
Оголошено17 серп. 16:51
Прийом пропозицій17 серп. 16:51 – 25 серп. 00:01Очікувана вартість639 923,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері броньовані
Ім'я:Віра ЖекаE-mail: [email protected] Телефон: +380673091303, +380984149235 Веб сайт: ЄДРПОУ:42260364Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШафа архівна металева
Оголошено14 серп. 09:06
Прийом пропозицій20 серп. 00:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась