Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411800-2»

  • ID: UA-2026-08-20-012258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сантехнічні вироби з кераміки

    Ім'я:
    Руденко Максим Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 16:40

    Прийом пропозицій
    20 серп. 16:40 – 31 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    240 616,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-006256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    18 серп. 13:17 – 31 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    302 465,48 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-002662-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Душова система з нержавіючої сталі та інше)

    Ім'я:
    Настека Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 10:42

    Прийом пропозицій
    14 серп. 10:42 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    75 646,19 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-009763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби)

    Ім'я:
    Лапська Сніжанна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:51

    Прийом пропозицій
    12 серп. 15:51 – 20 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    1 106 711,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-007621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 14:20

    Прийом пропозицій
    11 серп. 14:20 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 768 100,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-03-004536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Сантехнічні вироби

    Ім'я:
    Олена Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 12:31

    Прийом пропозицій
    7 серп. 20:00 – 12 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    81 921,67 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-006558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Санітарно-технічне обладнання (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні)

    Ім'я:
    КІНДЄЄВА Марта Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:
    44101707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 908,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-004007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сантехнічні вироби (Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)

    Ім'я:
    Соловйова Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984580785 ЄДРПОУ:
    00493787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 11:44

    Прийом пропозицій
    10 лип. 11:44 – 20 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    276 330,40 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-08-010751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Сантехнічні вироби

    Ім'я:
    Олена Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 16:49

    Прийом пропозицій
    14 лип. 20:00 – 17 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    81 921,67 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-006500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби)

    Ім'я:
    Лапська Сніжанна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 13:09

    Прийом пропозицій
    30 черв. 13:09 – 13 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    1 106 711,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-01-006793-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 13:58

    Прийом пропозицій
    1 черв. 13:58 – 16 черв. 23:00
    Очікувана вартість

    461 156,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-003387-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сифони, змішувачі, чаші генуя, пісуари

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 10:57

    Прийом пропозицій
    20 трав. 10:57 – 28 трав. 11:00
    Очікувана вартість

    422 462,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-05-18-012162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати різні

    Ім'я:
    Дука Валерія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976902298 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 16:25

    Прийом пропозицій
    18 трав. 16:25 – 26 трав. 18:00
    Очікувана вартість

    38 694,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-22-010305-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Шепетько Юлія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664872 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 14:37

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 14:37 – 30 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    737 427,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-17-000036-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Унітаз-компакт Kolo Freja з сидінням з поліпропілену, умивальник Cersanit MITI Eko 60, сифон для умивальника Water House монолітний випуск,сітка, гнучка труба 40*50 LN02.01 змішувач GH Melode 10.10.123, шторка для ванної кімнати Rapa Mosaic 180*180 см, карниз для ванної кімнати Trento Arino 110-200 … см, дзеркало настінне ростове в прямій рамі 1700*600 мм , дзеркало для ванної кімнати 800*1000мм, дзеркало прямокутне 800*600мм, пісуар Cersanit President P101, сифон для пісуара Alcaplast A45A з манжетою білою, поручень відкидний з тримачем туалетного паперу 32-700 мм, тримач до туалетного паперу Qtap Liberty Chrome (або еквівалент)

    Ім'я:
    Бащук Іван Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975431429 ЄДРПОУ:
    14323416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 квіт. 05:53

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 00:00 – 30 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 060,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-15-009564-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пісуар

    Ім'я:
    Юрій Саноцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322484352 Веб сайт:
    http://www.asv.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08410370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 квіт. 15:15

    Прийом пропозицій
    15 квіт. 15:15 – 23 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    181 353,30 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-06-011130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Ірина Михайліна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 квіт. 16:01

    Прийом пропозицій
    6 квіт. 16:01 – 22 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    721 691,40 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-31-007210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сантехнічні вироби в асортименті

    Ім'я:
    Білоус Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 бер. 14:29

    Прийом пропозицій
    31 бер. 14:29 – 13 квіт. 09:00
    Очікувана вартість

    1 956 152,02 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-27-011026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та кухні (унітаз компакт, арматура випускна для бачка, чаша Генуя, мийка кухонна, умивальник, планка монтажна, п’єдестал, змішувач для ванни, умивальник підвісний, сифон до умивальника, сифон до піддона, арматура випускна, манжет для унітазу, сифон до пісуара, монокран для … холодної води, сифон до чаші Генуя, пісуар)

    Ім'я:
    Світлана Василівна Давимока
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674377531 ЄДРПОУ:
    02070693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 бер. 16:21

    Прийом пропозицій
    27 бер. 16:21 – 4 квіт. 17:00
    Очікувана вартість

    199 241,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-03-24-014494-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати (код 44410000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Лютик Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442554794 ЄДРПОУ:
    26252302
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 бер. 17:25

    Прийом пропозицій
    24 бер. 17:25 – 1 квіт. 10:00
    Очікувана вартість

    306 451,29 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 11 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro