Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411750-6»
-
ID: UA-2026-08-28-010359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗливні бачки
Оголошено28 серп. 16:25
Прийом пропозицій28 серп. 16:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість81 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗливний бачок, змішувач одинарний
Очікувана вартість2 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБачки зливні Niagara
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура спускна АС-05 Арматура для бачка наповнювальна АНн -02 Змішувач до умивальника Головка до змішувача Унітаз Сифон для умивальника
Очікувана вартість5 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБачок пластиковий
Очікувана вартість768,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар – код CPV 44410000-7 по ДК 021:2015 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби в асортименті ). РПЗ - 9.340.
Оголошено21 серп. 10:40
Прийом пропозицій21 серп. 10:40 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість394 463,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість1 406,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні Сантехнічне обладнання та арматура (Східне ТУОМ)
Оголошено13 серп. 15:29
Прийом пропозицій13 серп. 15:29 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість116 344,32 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-012251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість11 596,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби)
Оголошено12 серп. 15:51
Прийом пропозицій12 серп. 15:51 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість1 106 711,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-007621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та кухні
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено11 серп. 14:20
Прийом пропозицій11 серп. 14:20 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 768 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-007313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханізм до унітазу + поплавок
Очікувана вартість1 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом за ДК 021:2015 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗливні бачки
Очікувана вартість4 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСантехнічні товари (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Оголошено4 серп. 16:04
Прийом пропозицій4 серп. 16:04 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість368 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-006630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріплення бачка, клапан, гідропоплавок
Очікувана вартість493,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБачок для унітаза
Очікувана вартість9 479,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість14 988,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнсталяція Grohe Rapid SL 38536001.кнопка змивна COSMO. шумоізоляційна прокладка COSMO
Очікувана вартість9 516,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro