Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411740-3»
-
ID: UA-2026-09-01-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021:2015
Оголошено1 вер. 12:48
Прийом пропозицій7 вер. 13:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-013063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та супутні вироби
Оголошено25 серп. 17:28
Прийом пропозицій25 серп. 17:28 – 2 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-01-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість81 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітази
Ім'я:Бобко Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967526422 Факс:+380314521740ЄДРПОУ:43940179Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітаз
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість9 073,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати (унітаз)
Ім'я:Анциферова Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322759436 ЄДРПОУ:23887129Очікувана вартість4 823,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість13 298,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні товари (умивальник,трап лінійний,унітаз,сифон)
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура спускна АС-05 Арматура для бачка наповнювальна АНн -02 Змішувач до умивальника Головка до змішувача Унітаз Сифон для умивальника
Очікувана вартість5 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран для умивальника; Сифон; Гофра; Унітаз; Змішувач; Арматура для унітазу; Кріплення для унітазу
Очікувана вартість39 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар – код CPV 44410000-7 по ДК 021:2015 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби в асортименті ). РПЗ - 9.340.
Оголошено21 серп. 10:40
Прийом пропозицій21 серп. 10:40 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість394 463,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСантехнічні вироби з кераміки
Оголошено20 серп. 16:40
Прийом пропозицій20 серп. 16:40 – 31 серп. 15:00Очікувана вартість240 616,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-003620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувачі для раковин,крани, сифони для умивальників, умивальники, тумби для умивальників, унітази Код за ДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні, код 44411000-4 Санітарна техніка, 44411300-7 Умивальники,44411000-4 Санітарна техніка, 44411740-3 Унітази
Очікувана вартість48 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиColombo Компакт "Бембі" з кришкою (унітаз)
Ім'я:Мирослава ГодованюкE-mail: [email protected] Телефон: +380976373727 Веб сайт: ЄДРПОУ:38283532Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітаз-компакт 373 Cersanit Mito grey з кришкою поліпропілен
Очікувана вартість3 561,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби – 18 позицій)
Оголошено19 серп. 11:35
Прийом пропозицій19 серп. 11:35 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість166 033,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-001698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLINE змішувач для кухні С-вилив - 3шт.;Kitchen Light PRO змішувач для кухні, chrome-grey - 5шт.;Сифон для умивальника 40 з гнучким підводом - 3шт.;Гнучка підводка для випуску унітаза Alca Plast - 2шт.;Унітаз-компакт IDOL підлоговий, кос. випуск, злив 3/6 л, н.підвід, сид. з кр. поліпр. - 2шт.;Мийка
н/с, 1 секц. безшовна з бортом 600x600х850мм - 3шт. (Код ДК 021:2015 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні) Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість48 391,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено18 серп. 13:17
Прийом пропозицій18 серп. 13:17 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість302 465,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-005716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітаз, гофра до унітаза, кран
Очікувана вартість5 386,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro