Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411720-7»
-
ID: UA-2026-09-01-003133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (кришка для унітазу)
Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні (кришка для унітазу для Сокирянського управління Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено18 серп. 13:17
Прийом пропозицій18 серп. 13:17 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість302 465,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби)
Оголошено12 серп. 15:51
Прийом пропозицій12 серп. 15:51 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість1 106 711,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-005442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувачі,кришка унітазу
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість2 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:4411720-7 Кришки для унітазу
Очікувана вартість1 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (лійка для душ.каб, кришка для унітаз., кріплення унітаз, ручка для ванни поручень)
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикришка для унітазу
Очікувана вартість583,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Очікувана вартість6 281,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Кришка для унітазу)
Очікувана вартість810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння для унітазу Cersanit (Теребовлянське управління ТОЦЗ)
Очікувана вартість1 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка для унітаза - 2 шт.
Очікувана вартість340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322522006,380974092624 ЄДРПОУ:23887253Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-006500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби)
Ім'я:Лапська Сніжанна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено30 черв. 13:09
Прийом пропозицій30 черв. 13:09 – 13 лип. 14:00Очікувана вартість1 106 711,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-007673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість14 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-005885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість28 100,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння унітаза ЛЮКС
Очікувана вартість330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги для води, кришки для унітазу
Очікувана вартість2 390,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-010035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 код 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Сифон для раковин Кронопласт, кран PN-40 1" ГШ, арматура для унітазу, шланг IGER Г-І 1/2 60см довга, кришка унітазна пласмаса Нова)
Очікувана вартість3 398,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-012077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено28 трав. 17:10
Прийом пропозицій3 черв. 00:00 – 5 черв. 09:00Очікувана вартість318 503,85 грн
з ПДВЗавершена