Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411710-4»

  • ID: UA-2026-08-27-003990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сантехнічні вироби з пластику

    Ім'я:
    Руденко Максим Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:36

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:36 – 9 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    72 155,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 22 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та супутні вироби

    Ім'я:
    Куць Марія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975752905 ЄДРПОУ:
    14321498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:28

    Прийом пропозицій
    25 серп. 17:28 – 2 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    173 171,73 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 1 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012499-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння для унітаза з кришкою Полімердеталь SU-14D

    Ім'я:
    Ваглай Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669055876 ЄДРПОУ:
    43356036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    871,67 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006521-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Тетяна Огарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442340421 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 073,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005714-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гофро - труба, сидіння для унітазу

    Ім'я:
    Приходько Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957697917 ЄДРПОУ:
    34978610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    613,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-004106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сантехніка

    Ім'я:
    Мовчан Мирослава Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676082703 Факс:
    +380314422804
    ЄДРПОУ:
    35443553
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 014,75 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-006256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    18 серп. 13:17 – 31 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    302 465,48 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-011669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння для унітазу S 13 поліпропіленове

    Ім'я:
    Олександр Пархоменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт:
    http://www.academy.ssu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    20001823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 759,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-007621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 14:20

    Прийом пропозицій
    11 серп. 14:20 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 768 100,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-03-007968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Кріплення сидіння до унітазу, сифон умивальника, гофра унітазу армована)

    Ім'я:
    Ірина Своріна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362695294 ЄДРПОУ:
    33724010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 311,23 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-006352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-549_44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби)

    Ім'я:
    Денис ПИВОВАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675704510 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 13:48

    Прийом пропозицій
    21 лип. 13:48 – 29 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    53 570,63 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-005876-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння для унітазу (Код ДК 021:2015:44411710-4 Сидіння для унітазів)

    Ім'я:
    Галина Пинчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979261600 ЄДРПОУ:
    01993305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 519,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-008479-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Ретьман Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505399326 ЄДРПОУ:
    34357702
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 020,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-002472-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння пластмасові Сатурн

    Ім'я:
    Озерняк Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт:
    http://operahouse.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    339,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-002278-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Сифон для пісуара, кран для пісуара, гофра унітазу, сидіння для унітазу, кріплення для унітазу)

    Ім'я:
    Ірина Своріна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362695294 ЄДРПОУ:
    33724010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 717,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-008236-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    сидіння для унітазу

    Ім'я:
    Гащак Ігор Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380326643172 ЄДРПОУ:
    43949344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    310,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-011150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Санітарна техніка

    Ім'я:
    Юлія Гарькава
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534861688 Веб сайт:
    http://www.hp-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04057646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    505,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-011500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння для унітазу

    Ім'я:
    Світлана Ковалишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663067674 Веб сайт:
    http://kalush11school.wixsite.com/11-school
    ЄДРПОУ:
    33266182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    340,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-007830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння для унітазу

    Ім'я:
    Панасюк Лариса Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636792971 Факс:
    +380472716963
    ЄДРПОУ:
    02139185
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 380,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-012112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    УОКЧР26Т-096; 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Вироби для ванної кімнати, кухні)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 16:24

    Прийом пропозицій
    18 черв. 16:24 – 26 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    817 099,05 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 21 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro