Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411700-1»
-
ID: UA-2026-09-01-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021:2015
Оголошено1 вер. 12:48
Прийом пропозицій7 вер. 13:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-010359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗливні бачки
Оголошено28 серп. 16:25
Прийом пропозицій28 серп. 16:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСантехнічні вироби з пластику
Оголошено27 серп. 11:36
Прийом пропозицій27 серп. 11:36 – 9 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-03-014889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗливний бачок
Очікувана вартість6 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітаз; гофра для унітаза; п’єдестал білий
Очікувана вартість9 144,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка для унітазу
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (кришка для унітазу)
Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість81 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння для унітаза з кришкою Полімердеталь SU-14D
Очікувана вартість871,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітази
Ім'я:Бобко Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967526422 Факс:+380314521740ЄДРПОУ:43940179Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУнітаз
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання унітазів та комплектуючих для унітазів
Очікувана вартість23 937,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість9 073,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати (унітаз)
Ім'я:Анциферова Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322759436 ЄДРПОУ:23887129Очікувана вартість4 823,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофро - труба, сидіння для унітазу
Очікувана вартість613,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗливний бачок, змішувач одинарний
Очікувана вартість2 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння для унітазів з кришкою за ДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Ім'я:Марина КривоносоваE-mail: [email protected] Телефон: +380563772014, +380984296340 ЄДРПОУ:20307568Очікувана вартість3 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість13 298,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні товари (умивальник,трап лінійний,унітаз,сифон)
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та супутні вироби
Оголошено25 серп. 17:28
Прийом пропозицій25 серп. 17:28 – 2 вер. 18:00Очікувана вартість173 171,73 грн
без ПДВКваліфікація